Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gercsa

    senior tag

    válasz doc #1758 üzenetére

    Tényleg nem bántásból írtam.

    De én úgy érzem, hogy te egyszerre akarsz egy férfias játszós fílinget, meg egy precíz légpisztolyt.
    A kettő kizárja egymást, de erre majd rájössz.

    Tök jó móka egy beretta,glock,sig, stb. hasonmás full fém fegyóval ökörködni a kertben és különböző célokat elborogatni. Erre az airsoft a legkiválóbb.

    Hobbi pontlövészetre pontossága okán az airsoft már annyira nem jó, viszont a céllövészet meg más műfaj, máshogy adja a sikerélményt az embernek.

    -CO2 témában én arra figyelnék, hogy milyen patron kell bele, mert 8g-os van csak a közértben.

    -SA-DA, fogalmam sincs minek DA sütés célbalőni, nekem inkább az lenne fontosabb hogy az a bizonyos SA sütés mégis mennyire finom, használható ne adj isten állítható-e bizonyos paramétereiben.
    Az irányzék dettó.

    -markolat tár
    Ezt nem tudom miért szeretnéd, feltételezem azért mert szeretnél egy olyan pisztoly ami úgy néz ki mint egy igazi öntöltő. A markolatba általában a CO2 patron kerül egyébként, és a legtöbb pisztoly sima forgótárban tartja a LÖVEDÉKET (nem pedig töltényt). Tehát ami szekrénytársnak néz ki az is forgótáras sokszor, mint az 1088 is.

    -no műanyag fíling, blowback
    gondolom ez is a játszós érzetet erősítendő,

    És hát a legfontosabb szempontok a megbízhatóság meg a pontosság.
    Itt térnék vissza az előbb elmondottakra, és felhívnám a figyelmed hogy az előző szempotjaid alapján megfelelőnek tűnő pisztolyok a leggyengébbek pontosság és főleg minőség terén ebben az árkategóriában.
    Nyílván ez függ attól is mennyit lőnél vele, de heti 10 lövést tutira kibírnak a garanciaidő belül.

    A légpisztoly kicsit hogy is mondjam türelmet kívánó szórakozás.
    Ezeket a szerkezeteket karban kell tartani és nem árt ha szeret az ember kicsit molyolni velük.
    Hiába van pl egy jó mechanikus szórású fegyvered+jól hangolt sütésed+a beleölt gyakorlás, ha lusta vagy pl. leméricskélni és kiválogatni a LÖVEDÉKEKET (nem töltényt!!!) máris lesz egy gyenge láncszem ami miatt sosem leszel pontos.
    A tisztításról-olajozásról, tömítésekről nem is szólva.

    Én is örülnék neki ha lenne 30.000-ért olyan fegyver ami egy kiköpött glock kinézet+kezelőszervek, full fém, atom pontos, állítható sütéssel, irányzékkal, nagy tárral, az örökkévalóságnak készülne, és egyaránt használható lenne hobbi pontlövészetre és jack bauert játszani de nincs ilyen.

    Nem én kiáltok, a gazdaság dübörög.

Új hozzászólás Aktív témák