Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz Tomcsi2012 #2019 üzenetére

    Pacs. "Mindenki olvassa el!"

    No. Mint látom leírtad a játék használhatóságának részbeni feltételét. Hogy miért? Azért, mert pl a Videó kártyák csak példának vannak odaírva, a processzor mérete pedig azért, mert annál meg az a legkevesebb giga amivel el bír menni. Ez persze CSAK a játékra vonatkozik, ugyanis, azt is bele kell számolni, hogy ha pl netezik is az ember, akkor az is használ memóriát, és nekem olyankor pl a tálcára van téve a játék néha néha a netezés miatt. Vagyis, egyszerre játszok is és netezek is olyankor. persze, ez alól a párom gépe, amiről épp írok is,
    kicsit kivétel, mert sajna a 2-t együtt akadozva bírja csak el.

    Viszont. A párom gépe, 2.51 Gigás procis, de, mivel dual core-os ami azt jelenti, hogy 5.02 gigás teljesítményű (tudtommal). Ehhez, van egy IDE bekötésű 40 gigás winyó, 2 szer 1 giga DDR2 800MHz-s RAM modulokkal, és egy Gainward nVidiás, 512-es passzív videó kártya.
    Na már most. Ez a szerelék, mondhatni már nem mai gyerek, de, mégis szépen megy rajt a játék. Sajna a nagyobb mapokon 1-1-szer ritkán és picurit beszaggat, de lazán játszok így is mondhatni. Egy szóval, szerintem valami a videó kártyájukkal lehet, vagy a driverjével. De, az is lehet, hogy valami nincs beállítva rendesen a Windowsban vagy épp a Videó kártya beállításainál. Több dolog lehet, külön külön, vagy lehet, hogy éppenséggel egyszerre van 2-3 dolog is amin állítani kell talán. Nem tudom, mert nálunk, mindkettő gépen szépen megy. Az Én gépem persze, ennél, a párom gépénél mondhatom azt, hogy 10 szer erősebb és jobb. Persze, nem egy erő gép szerintem, mint amiket lehet csinálni pl egy AMD lappal. :) Ugyanis az Inteles szerkó, inkább netezésre, jobb, az AMD-s szerkó viszont, inkább Játékokhoz jobb. Nekem ezt számtech boltosok mondták!
    Mellesleg, mindkettő gépet, magam szereltem össze. 1-1 szer megnézettem azért hogy nem e gubancos benn valami, aztán ennyi. Hozzájuk nyúlni még nem igazán kellett hibák miatt!

    Nekem mellesleg, egy Gigabyte N210-es 512-es videó kártyám van. Amúgy, a játék akadozását is kicsit ki lehet küszöbölni. Ezt azok tudják hogy hogy jelentkezik a játék közben. Úgy írja a gép kb, hogy: Bad alloc. No már most, az Én gépemen ezt már ki is küszöböltem amennyire lehetett. Lehet hogy az Ifa teherkocsik az én gépemen szépen mennének, viszont, ezen a gépen ami a páromé, el se indulnak. Beindulnak, füstölnek világítanak, azt ennyi. :S 1 billencset találtam csak ami megy. Pl a Tatra pakk szintén el se indul előre se hátra. Visszatérve a Bad alloc-ra, azért van azt hiszem, mert a játék, nagyobb memóriát szeretne igénybe venni a rendszerből, de a Windows nem engedi így Bad alloc-ot dob ki és innen tudjátok mi következik, a kilépés játékból magától. :S :)

    No. a modhosterről letöltöttem egy leírást, NEM magyar nyelvű, de Képekkel IS illusztrálja, hogy hogyan, és hogy mit kell átírni egy program segítségével, amit LE KELL hozzá tölteni és telepíteni. De. Óvatosan vele, mert lejön egy babylon nevű böngésző bővítmény is ami vele együtt települ, de LE LEHET törölni, mert nekem sikerült kitörölnöm stb.

    No. Ennyi a helyzet. :)

    Bocs a hosszú terjedelemért!! :)

    [ Szerkesztve ]

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák