Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    Sikerült foglalnom 2 újabb outpostot, viszont járkálásom közben azt tapasztaltam, hogy vannak olyan kis települések is, ahol bár az ellenség tanyázik, de nincs hozzá zászlófelvonás és látványosan megérkező saját erők. Az egyik ilyen tipikusan az, ahol először fogságba esik főhősünk.
    Letakarítottam mindent, mielőtt bementem az alagútba, aztán később a kinti rész ismét tele volt ellenséggel. Újra letakarítottam őket, majd amikor megint arra jártam, ismét járőrökbe botlottam. ÉS bár két kék ruhás is odakeveredett valahonnan, a piros erők nagyobb számban voltak jelen folyamatosan.
    A másik valami favágó terület, ami tele volt kazuárokkal. Ott is lehenteltem egy csomó piros ruhást, de valahogy mindig jöttek újabbak, pedig nem volt sziréna. És a kilőtt emberkék nagy része a lootolás előtt eltűnt :(((
    De legalább megvan a signature sörétes, ami a nem kötelező vadászatnál tök jól használható.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák