Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Warton #5867 üzenetére

    Még nem jutottam el a gyárak épitgetéséhez, pár hét mulva ugyanitt tali :DDD

  • Warton

    őstag

    válasz Warton #5867 üzenetére

    Tegnap éjjel megvilágosodtam.

    1. Mod nélkül nem oldható meg az amit szerettem volna, hogy csak bizonyos dolgokat szippantson be egy adott helyről, azaz válogatás nélkül mindent beszippant.
    2. A sorter úgy működik, hogy a szortírozni kívánt componenst vagy objektumot transzferálni kell a sorterbe és onnantól azokat a tárgyakat leveszi a fő futószalagról és elküldi jobbra.

    Viszont arra is rá kellett döbbennem, hogy Sanctuary nem alkalmas gyár építésre, túl kevés az egybefüggő terület, valami épület mindig pont odalóg ahova nem kell, illetve a folyópart meg annyira egyenetlen felület, hogy nem lenne túl szép. Szóval az eddig elkészített gyárat át fogom költöztetni az autós mozi területére. Egyenlőre azt fogom megcsinálni, ami nem túl komplikált, csak 3 gyártó egységet akarok ammo, armor és egy általánost lehetőleg úgy, hogy nekem ne kelljen a gyártósorra semmit sem tenni, hanem mindent automatikusan szippantson ki a workshopból. A fel nem használt nyersanyagot, illetve tárgyakat pedig egy meghatározott tárolóba (szemetes) tegye.

    A trükkösebb rész az lesz, hogy egy-egy gyártó egységbe be szoktak kerülni oda nem való anyagok is, pl. a ceruza alapból be fog kerülni az ammo gyárba, ahol szétválik wooddá és leaddé. A leadet felhasználja a gép, de a wood ott marad. A terv az, hogy azt is valahogy szippantsa ki egy vacuum és kerüljön át a szemetesbe. A probléma az, hogy esetlegesen feltorlódhat benne odavaló anyag is, amit feltételezek, hogy szintén ki fog szippantani. Így ezt újra szortírozni kell, hogy a wood a szemetesbe a lead pedig visszakerüljön a gyárba.

    A következő gyártósoros ötletem már ennél is komplikáltabb lesz. Ott a főprofil az, hogy bottlecap mine-ot gyártanék, amihez kell Vaulttec doboz, amit egy másik gyártó egységgel készítenék. A probléma az, hogy mindkét objektum gyártásához kell steel. Interval switchben és egy terelőben gondolkodom, de még nem próbáltam ki, hogy ez hogy működhet. De lehet, hogy maradok a vacuumos megoldásnál... :DD

    És még van pofája itt egyeseknek azt mondani, hogy nem elég mély ez a játék... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák