Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Warton

    őstag

    válasz gyimger #5597 üzenetére

    A Fallout4-ben viszont megvan a lehetőség, hogy felépítsd ezeket a városokat. Oké, hogy nem fogod, mert iszonyat meló akár egy épületet is összehozni, már vagy 3 órát szántam egy két emeletes épület felhúzásába, de mindig el fogy valami alapanyag, amit össze kell szednem valahol. Építhetsz boltokat, meg igazából bármit, csak meg kell nézni youtube-on, hogy egy-két elvetemült ember milyen városokat húz fel.

    Ettől függetlenül tény, hogy a F4 küldetései sokkal egysíkúbbak mint az előző két rész küldetései.

    Viszont sokkal több interakcióra van lehetőséged pl. az építkezés, illetve a fegyverkészítés terén. Nekem az F4-ből hiányzik az ammo készítés lehetősége, illetve még nem találkoztam vele.

  • alces

    tag

    válasz gyimger #5597 üzenetére

    Szeretnék bekapcsolódni a beszélgetésbe ha lehet...
    Én inkább a küldetéseket említeném, ami a New Vegas nagy erőssége. Sajnos a 4 e téren nagyon nem veheti fel a versenyt. Hol vannak a morális döntések, az összetett lehetőségek a 4-ben? Talán kettő küldetés ami említésre méltó. (Cabbot család). sajnos végtelenül le lett egyszerűsítve a 4, ezt tartom a legnagyobb hibájának. A New Vegasból kapásból sorolhatnék küldetéseket, melyek szerteágazóak voltak, tele választási lehetőséggel. Mennyi órám elment arra, hogy megpróbáljam végigzongorázni melyik lesz számomra a legjobb. A karaktereket tekintve is jobban lett felépítve a New Vegas, egyénibbek, jobban felépített történetekkel. Hátrányára legyen mondva a crafting, na az még nagyon szűk gyerekcipőben járt, inkább volt idegesítő, mint hasznos.
    Személy szerint én örülnék, ha egy kieget az Obsidian is csinálna, mert talán lenne még néhány elborult küldetés amikbe órákat lehetne ölni, és nem csak lövöldézni.
    Ettől függetlenül nagyon jó játék a Fallout 4, de számomra sok hiányzik a régi dolgokból (küldetések), ami pedig új lett , az nem feltétlenül hoz annyit a hangulathoz (építkezés).

Új hozzászólás Aktív témák