Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chabe89

    addikt

    válasz Elydan #4372 üzenetére

    Hát, ha sok pénz kell azt craftolással a legkönnyebb összehozni. Bár ilyen alacsony szinten szerintem max a purified water a legkönnyebb. Gyűjts össze annyi nyersanyagot, hogy tudj építeni vagy 4-5 Industrial Water Purifier-t és ami összegyűlik add el. Pár napot várni kell még összegyűlik. A másik lehetőség, hogy nem kupakkal vásárolgatsz, hanem cserélgetsz. Mondjuk válaszd ki, hogy te milyen fegyvereket szeretnél használni és a többi lőszert amit összegyűjtesz add vagy cseréld el arra amit meg szeretnél vásárolni. Ugyanerre a célra használhatsz junk item-eket is. Például Pre War Money-t. Az elég jól gyűlik. Érdemes egy 5-10 naponként visszajárni azokra a helyekre ahol az ilyen dolgokból sokat találsz. Modokkal ezt lehet állítani, hogy mondjuk 2 naponta állítsa vissza a cell-eket. "Puskás karakterre" szerintem Strenght, Perception és Agility ágat húzd.

    Na a legfontosabbat el is felejtettem. Később, ha már lesz több nyersanyagod vagy tudsz jó gyűjtő helyeket akkor a drogokból nagyon sok pénzt lehet szerezni. Én Jet Fuel-t szoktam gyártani. Azt hiszem valami 60 kupak/darabra veszik. Az alapanyagok egész könnyen beszerezhetőek. Jet: 2x Fertilizer, 1X Plastic. A Jet Fuel pedig 1x Jet + 5x Flamer Fuel. Mondjuk ehhez a Chemist perket már ki kell húzni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák