Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nissifer

    tag

    válasz Ptech #1725 üzenetére

    Ptech : Ha csak az Lone Wanderer Perk bónusz miatt nyomod tök egyedül, akkor Dogmeat-et még magaddal viheted.
    Köszi az észrevételed. Igazándiból tudok arról, hogy Dogmeat-tel is érvényesül a Lone Wanderer Perk bónusz. Nálam más a mozgatórugó, nem ez. Nem használom a Lone Wanderer Perk-et. Azért nem viszek magammal követőket, mert
    + indokolatlanul megkönnyítik a játékmenetet,
    + számomra illúzió romboló, hogy nem hallnak meg,
    + hátráltatnak a harcban a saját stílusom alkalmazásában.
    Már attól is fintorgok, amikor egy-egy NPC-nek kellene szétszakadnia ellenséges sebzés miatt, ám csak lekuporodik, az ellenség meg békén hagyja. Halljon meg, vagy alapból meneküljön el, ne vegyen részt a csatában, de ne vegye el tőlem a meglévő realitás érzésének élményét.
    Azért játszom survival módban támogatás nélkül, mert szeretem a brutál kihívásokat, az epikus csatákat. Nem kell mindenkit azonnal leőlnöm. Ma hajnalban is találkoztam 7. szintűként 3 szupermutánssal. Mire egyet pislogtam, már is széttrancsíroztak. Kész, ennyi, erősebbek nálam még. Nem stresszelek ezen. Egy jó darabig elkerülöm őket. A wasteland veszélyes hely, a karakterem még kezdő. Elfogadom ezt. ;)

Új hozzászólás Aktív témák