Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz maskimx #960 üzenetére

    Pedig ennyi az egész.
    Végül is fel lehet deríteni a bázist, AZTÁN kinyírni a ghoult. ;]

    ......................................................................................

    Viszont a 7900GT-vel is megoldódott a problémám (ez is fagyott és kidobált, mint a 4870). Lebuttottam a grafikát, és szépen megy. Szóval, mint mondtam, a játék a hunyó.

    Új karakterrel csinálhatom megatont elölről, mert szóltam a seriffnek a remek tippetek szerint, hogy majd úgyis lelövöm Burke-öt, csak amikor lelőttem, senkit nem érdekelt, hogy ki akarja nyírni a seriffet, hanem közölte a játék, hogy nem lehet már házam Megatonban. :W

    Viszont megérte újra kezdeni, mert találtam még Vault101-ben egy +10 medicine-es gumibabát. :C egyébként megpróbálom most először a lockpicket (főleg, hogy rájöttem, hogyan kell használni, mert először csak gyorsan bezártam a képernyőt :B ), speech-et, ilyesmit felnyomni, és elsőre a +10% XP-kkel is kezdem, hogy gyorsabban legyen szintlépés. Egyébként érdekes módon most valahogy több a küldetés. Anno szépen meggyőztem Simms-t, és megmondta, merre keresem az apámat, most meg nem tudtam az új karakterrel, és kaptam egy küldetést. Persze lehet, hogy ha már újra kell kezdenem Megatontól, akkor felnyomom a speech-et, viszont akkor nincs küldi. Szar ügy... :(((

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák