Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz dh66e #1884 üzenetére

    Szia, közben meglettek az adatok a falról: 2x 12,5mm gipszkarton és 60 centinként aluprofil.

    3 mérettel számolok a tv-vel, mert a jelenlegi 55", de tervben van a csere 65-77" között, max súly 50kg alatt, vesa méretből pedig 400*400, 400*200 és 300*200-re lenne szükség.

    Ezek alapján ami konzolt kinéztem magamnak, az a stell SHO 1004 lenne a legjobb, mivel 80kg-ig terhelhető és minden fontos vesa méret kompatibilitás megvan, továbbá a konzol 815mm széles, szóval ha jól mérem ki a falkeresővel a profilok helyét, elvileg kettő csavar is mehetne bele.
    Viszont az van ráírva, hogy csak 70"-ig, de a súlyhatárba belefér a 77"-os tv is, ez mennyire mérvadó?

    Illetve akkor én rögzíteném kétoldalt két profilba és a profilok közti részen is rögzíteném a gipszkartonba, biztos, ami biztos.
    Milyen csavar+dübel ajánlott?
    Fém Molly gipszkarton tiplit néztem, jó az a profilhoz rögzítéshez is?
    :R :R

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák