Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tupacamaru

    veterán

    válasz Kr/\toS #6507 üzenetére

    Szelektív emlékezet, nem hallottál még róla?? :F :B ;)

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

  • Detox!

    senior tag

    válasz Kr/\toS #6507 üzenetére

    valami ütősebb ellenérvre/osztásra számítottam de mindent elárul hogy ez volt a legdurvább amibe bele tudsz kötni ;). Mint elmondtam harmadszor kaptál le kihajlásból úgy hogy nem odamenekültél, hanem onnan vártál. Ezt ne egy pub seron játszd, hanem hozdd azt a fantáziadús full metal jecketedet és játszuk le waron, ott mehet ;).
    Ahogy pedig rádszóltam... nos kurvára tele a tököm hogy mindent 50szer kell elmondanom holott kurvára MINDENKI tudja hogy mi az amit tolerálok/lunk és mi az amit nem.. Nem anyáztalak, nem fölényeskedtem, csak hagytam a púdert és megmondtam h mi a bajom, mit ne csinálj. Erre lenagyképűztél, meg nagyra vok h van egy serverünk stb.
    Ha nem tetszik a server és az ott érvényes etiket, nem kell feljönni :C

    ui.: Az FMJ (talán Clos3-t kivéve) nem szívesen látott vendég a serveren ;)

    Nemmellesleg egyre jobban kezd elharapódzni a camp a serveren, ami ellen csak azért nem küzdök mert rajtam kívül az összes dózer campel.. Persze más az amikor csataszagot érez és a sarok mögött kivár pár mp-t, meg más amikor 30mp+ egy helyben lesi a potyafragget. Gondolkodjunk kérem, mert ma is felhúztam magam pár "megmozduláson", a server neve Deadly Dose Public rush ;)

    gúnyolódj csak Tupa :)

    [ Szerkesztve ]

    "Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

Új hozzászólás Aktív témák