Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz npera #145774 üzenetére

    Tegnap én is voltam szemnyomásmérésen... 15 / 16 az érték, jelentsen ez bármit is, az asszisztens szerint ez "teljesen normális".
    Múlt héten voltam egészségügyi szűrésen, amolyan munkaorvosi izé, ami szükséges pár évente, azt meg kell csináltatni (ha meg kell b*szódni, akkor... ugye), vér, vizelet, látás, hallás, ekg, röggöny, tüdőszűrés, urulógia (adott kor felett kötelező), stb. A szemész dokicsaj talált valami "érdekeset", hogy majd egy arra alkalmasabb helyen keressem meg, megnézi közelebbről (én meg a dokinőt...), addig meg méricskéltessem a szemnyomásom, klf. időpillanatokban, heti 3-4 alkalommal. Szerencsére van lehetőség rá, ~10 perc, mehet munkaidőben is.
    Az asszisztens szerint ez szerinte semmiség lesz, valami "horpadás" van a szemgolyón, ami lehet kóros, lehet természetes, lehet sokminden, de ha egy arra alkalmas készülékkel vizsgálják, akkor kiderül, hogy kell e vele foglalkozni.

    Meg persze kaptam másik szemüveg receptet, hogy akkor csináltassak újat, ahelyett, amit eddig se nagyon hordtam. :D De ne legyen atomdrága, mert ~2...4 évig lesz oké, utána megint lehet, hogy változik a látásom. Ez most épp valami multifokális lesz, kíváncsi vagyok mennyire nem szeretem én az ilyet - szerintük meg lehet szokni, csak idő és akarat kérdése. Azt aláírom, hogy sokkal jobban láttam a kis szar apró betűket ezzel, mint a mostanival, vagy anélkül hunyorogva. Messzebb is jó volt a másik fele, de nem akarok nagyon a jövőbe látni.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák