Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kraptor

    őstag

    Játszottam egy darabig, de nem igazán jött be és az is már jó régen volt és inkább UOt választottam helyette, ami szerintem sokkal jobb volt, míg elnem cseszték az egészet és a kó kis pvp rendszert. Everquestben nagyon hiányoltam a pk és pvpket amit lehet, hogy már megcsináltak, de mikor én játszottam vele, akkor még nem volt implementálva tetszásem szerint. Sajna a EQ2 betáról lemaradtam. Én most EVE-t játszom, amit azért mert jó nagyon a pk/pvpje, de mondjuk nagyon lassú az egész.

    Mo-n annyira nem divat az MMO játékok, mert fizetni kell érte, holott, ha megnézed nem olyan húzosak.


    Ami nem tetszett EQnál az, hogy marha soakt elkértek az add-on okért és az rablásnak nizonyúlt a szemembe.

    Kiakartam próbálni Lineage2-t, de sokalltam a 45 dolcsit első hónapra. Meg, ami inkább elriasztott az a rengeteg bot-ok. Olyan emberkék, akik azért játszanak, hogy utána mit csináltak a játékban eladják Ebay-en. Ez főleg Koreában és Kinában jellemzők és Amcsik, meg európaiak veszik meg a játék pénzt, stb. Na, tehát annyi ilyen bot volt a játékban, hogy elriasztott tőle, meg nem is annyira jött be az egésznek a stílusa. Keress rá ebay-en Lineage2-re és meglátod mennyi cucc fog előjönni.

    [Szerkesztve]

  • Kraptor

    őstag

    NWN nem az. CSak egy sima CRPG net kiegészítésel. MMO játékok azért nem ingyenesek, mert valakinke ki kell fizetni a serveek karbantartását, megvásárlását, upgradelését, stb stb és ez egy cseppet sem olcsó mulatság. Elég bika szerver kell ahhoz, hogy több ezer játékos egyszerre legyen egy azonos szerveren és ez nagyon töke igényes és ez az amiért fizetni kell.

    Az a project emporia sem ingyenes, mert ahhoz, hogy valamire tényleg juss abban a játékban, játékbeni pénzt kell vásárolnod igazi pénzből. Teház már ez sem ingyenes, csak egy ügyes marketing trükk:)

  • Kraptor

    őstag

    Én azért szeretem EVE Onlinet, mert mindenki egy serveren van rajta. Na jó, több szerveren, de azok összevannak kötve és úgy mökszik, mintha 1en lennél és ténlyeg valójában néha szerverről szerverre ugrálsz.

    Na, amit akartam mondani, én azért szeretem EVEt, mert az tényleg egy élő világ. Vannak különböző Alliancok, ahol több Cok tömörültek és létrehoztak egy nagy kartelt. Itt több ezer játékosról van szó. Nos néha ezek az Alliancok kiszemelnek maguknak területeket és elhatározzák, hogy azok az ővéik. Gyakran cirkálnak ott hadihajóikkal és ha nem kívánatos vagy akkor belédpörkölnek. Tudsz tőlük napi jegyet venni, amivel beengednek és bányászhatsz nyugodtan, stb. Vannak elenséges Alliancok akik felveszik a kesztyűt és háborút kezdenek. Ha sok léd van akor felbérelhetsz Zsoldosokat, akik nem kérdeznek semmit csak pénzért lőnek a nekik megadott célpontra, persze ha a célpont többet ad, akkor fordulhat a kocka. Van egy srác, aki egy lottot csinált. Minden 2 hetente van, ő sorsolja ki és 10% az övé, de nem mindig szokta megtartani. Annyira bejött ez a lotto, hogy még a fejlesztők is felfigyeltek rá és a mostani lotton 2 milliárd lét lehetett nyerni és egy egyedi, spéci hadihajót. Ódákat lehetne még zengeni, tehát elég sok mindent lehet csinálni egy mmo játékban, főleg, hogyha jó sok ember játsza és különböző dolgokat találnak ki. Tudsz állomásokat bérelni és ha az irányba mentél, hogy dolgokat epíts és fejlessz, akkor olcsobban megtudod építeni a hadihajókat, fegyvereket és a piaci ár alatt tudod adni, amivel jó nagy haszonra tehetsz szert. Lehetsz fejvadász is, aki pk-eket vadász le és abbol él meg. Összeségében elég jóra sikerült, tán a legjobb eddig ami megfogott, min egy élő világ, ahol tényleg történik mindig valami.

Új hozzászólás Aktív témák