Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Highground

    aktív tag

    válasz Enton #150 üzenetére

    Mire vagy kíváncsi? :) Majd teszek föl a youtube-ra én is egy videót, legfeljebb azt majd belinkelem. De azt még azért előtte meg akarom vágni. De ha van valami konkrét kérdés, nagyon szívesen válaszolok! :) Ezekkel lőttünk:
    - Glock 19
    - HXDM .45-ös
    - 9mm-es távcsöves karabély aminek a nevére már nem emlékszem és az oldalukon sincs kint (kinézetre olyan mint az FS2000 csak nem annyira kompakt)
    - Egy szintén nem túl ismert, ámbár szerintem egy az egyben ugyanolyan fegyver mint a H&K G3A3. Az ott lévő rendőr srác elmondása szerint nem G3 széria. De egy az egyben úgy néz ki. Csak egy kicsit otrombább felhúzó kar van rajta.
    - A kihagyhatatlan AK-47-es :)
    - És a végén (személyes kedvencem) a Dragunov!

    Mindennel 10-et lőttünk. Egyes lövéssel. Most különböző okokból kifolyólag (fagy,éppen zajló vadászat,közel van a falu) nem lehetett sorozatot lőni. Egy élmény :) Kicsit fostam tőlük az elején, de aztán egyre jobban feloldódtam :) Rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok a maroklőfegyverek embere :D Inkább tudtam lőni a karabélyokkal meg a Dragunovval mint pisztolyokkal.

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

  • Highground

    aktív tag

    válasz Enton #152 üzenetére

    Mi ezt vettük mert nagyon jó áron van! Itt a saját oldaluk is. Itt is vannak árak, meg a fegyvertípusok. De a fegyókat érdemesebb a helyszínen kiválogatni, mert nem minden van ami az oldalon. Pl. Bushmaster nem volt éppen, távcsöves Dragunov éppen szétesett és akkor rakták össze újra (utána még be is kell nekik lőni), meg szerintem van olyan is ami nincs kint az oldalukon. Pl. ez a G3 szerű sincs nekik kitéve, de ott a helyszínen van. Érdemes kaliber szerint válogatni, nem csak típus szerint. Mert kb. ugyanaz érzetre. Nekünk is mondta a srác, hogy a Glock (9mm) után ő a .45-öst javasolja, hogy ne ugyanaz legyen az érzés. Lövés közben nem fogod nézegetni a fegyvert ezt garantálom :) Ja és érdemes minimum 10-et lőni mindennel. Annál kevesebbel semmi értelme, ezt tényleg tanúsíthatom. mi is 10-eket lőttünk, de még bírtam volna 2-3 tárat mindenből :DDD Ilyen "próbából 1-2 lövés"-nek tényleg nincs értelme. Árakat tekintve az oldalon ugye kint vannak az alapárak + ami még hozzá jön és nincs kitéve az a lőszer. Lefényképeztük a lőszer árlistát, de az bátyámnál van. Amire emlékszem az a Dragunov 7.62-es ára, az így jön ki:
    - Fegyver bérleti díj (1 óra): 1500.-
    - Pálya bérleti díj (1 óra): 1500.-
    - Lőszer 10 db (1 tár): 10.500.-
    Tehát ha a csomagon felül még szeretnél maradni, akkor + egy tár Dragunov ellövöldözéséhez (kb. 2-3 perc, ha lassan megfontoltan lősz) még a csomag árán felül 13.500 pénzt kell perkálni... hát nem olcsó :N :)
    Úgyhogy mi nem is vettük igénybe ezt a lehetőséget. Pedig mondta az öreg (jó fej volt nagyon), hogy: "már szól is be hogy hozzanak ki még 2 tárat nekünk ha akarjuk" :D Látta rajtunk, hogy nagyon bejött nekünk az AK meg a Dragunov :DD Ja egy kis érdekesség amit mi is csak most tudtunk meg, hátha valaki még nem tudja: A Dragunov Magyar fejlesztés/tervezés! Mi "adtuk el" a szovjeteknek, majd a későbbiekben a jugók gyártották :)

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

  • Highground

    aktív tag

    válasz Enton #154 üzenetére

    CV1-et vegyél! DK2-t vettem november elején, de már adnám el és venném a CV1-et! :) Ne vegyél DK2-t! Inkább gyűjts még több ideig de a DK2 felbontása egy idő után zavaróan kevés tud lenni. Az első hónapban nagy élmény, de utána érzed hogy ez kevés. CV1 vagy Vive! Én is megbántam a DK2-t.

    Lirik twitch-én már csaló is volt :O

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

  • Dave567

    addikt

    válasz Enton #148 üzenetére

    Persze, hogy nem kötelező, de amikor az MW1 is tele van rakva, anélkül meg nem sokan játszanak. :))

    (#149) Highground: Még várjunk vele, először rakják össze a játékot rendesen.

    Én taktika lövészeten voltam, az se volt rossz, csak keveset lőhettem, és ezt sajnálom.

  • Rossonero89

    tag

    válasz Enton #258 üzenetére

    Nekem is 970-em van, és nagyon kíváncsi leszek rá, hogy hogy bírkózik meg vele. Remélem azért nem lessz a gépigénye a csillagos egekbe. Aműgy láttam youtube-on egy videot ahol a srác magas grafikán tolta 970-el, 50 fps körül. Nekem nem kenyerem a fix 60, ha élvezhetően megy, zokogás mentesen, már örülni fogok. Csak győzzem kivárni még kijön :D

Új hozzászólás Aktív témák