Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • obre

    csendes tag

    Sziasztok.

    Nem vagyok járatos a fórumon remélem jó helyre írom a bajom...

    Egy elég érdekes problémám van az asztali gépemmel amire nem találok megoldást. Kb 3 hónapja kezdődött egyik bekapcsolást követően nem tudtam ráklikkelnek a felhasználói fiókok ikonjára, mozgott az egér de ha klikkeltem lényegében semmi nem történt... Újra raktam az Xp-t a probléma továbbra is fenn állt, a friss xp-n se tudtam ráklikkelni az ikonokra, ismét újra raktam felhasználói fiókok nélkül, ugyanez a probléma jelent meg nem tudtam a tálcára kattintani csak az asztalon lévő mappákra, majd miután megnyitottam néhány ablakot helyre állt minden a következő ujraindításig, ez 1-2 napig fent állt aztán visszatért minden a régi kerékvágásba hirtelen rendesen működött a rendszer.
    Egészen mostanáig, ismét előjött a hiba, most egy Win7-et raktam a gépre de mikor betölt ismét nem tudok ráklikkelni a tálcára, csak egy CTRl+ALT+DEL kombináció lenyomása utána kel életre a rendszer...

    Konfiguráció: AMD Athlon 64 2800+, MSI K9N Platinum, 2 GB DD2 mem, 7600 GT 512 videókari és 480 giga háttértár

    A segítséget előre köszönöm!

  • obre

    csendes tag

    na most ismét újra lett indítva a gép és már működik rendesen, totál nem értem :S

Új hozzászólás Aktív témák