• talan11 és 5teve értékelése egymásról

    Hirdetés: 8gb ddr4 memoria

    talan11 negatív értékelést adott 5teve számára:

    csak, hogy a történet teljesen kerek legyen Átvétel után 8nappal keresett meg hogy hibás a termék 3db memoriábol mind a 3 rossz ! a termék hibátlanul müködött hiszen tesztelve volt. és a hirdetésben is fel volt tüntetve ,hogy posta csak a vevő felelőségére oldható meg ! rögvest azzal inditott ,hogy az én csomagolásom mennyire igénytelen . természetesen a vételnél 500fton variált a posta költséget illetően ! ezek ellenére is hajlandó lettem volna a termék árátt vissza adni ! az ur pesti lakos ahogy énis mindösszesen annyit kértem ,hogy hozza ide a terméket hozzám és vissza kapja az árát ez nem tetszett neki ő csak a pénzt akarta vissza utaltatni . + érdekesség a történetben ,hogy a 3 rossz memoriábol már csak 2 rossz 1 müködik . amikor meg kérdeztem tőle ,hogy gondolja azt hogy vissza utalom a pénzt neki és a 3db memoria pedig nála maradt a válasz az volt ,hogy mit gondolok én? hiszen ő neki 1000értékelése van és őt ne merjem én kétségbe vonni hiszen szaros 10ezer ftrol van szó. ezek után természetesen el zárkoztam attol ,hogy vissza utaljam a pénzt ! érthető okokbol.
    senkinek nem ajánlom inkorrekt arrogánst vevő !

    5teve negatív értékelést adott talan11 számára:

    Miután több gépben is próbáltam beüzemelni a ramokat, sikertelenül, szóltam az eladónak, hogy valami nem OK.
    Megkérdezem, hogy tesztelte-e. Jött a válasz hogy igen, nyílván én rontottam el, vagy szállítás közben romlott el.
    Mikor megkérdezem milyen gépbe tesztelte, arra már nem jött válasz, csak mellébeszélés.
    Végül egyet sikerült elindítani, a másik kettőt nem. Ezután tüzetesebben megnézve láttam, hogy a két RAM-ról hiányzik egy-egy kondi.

    Tudni kell, hogy az eladó egy szigszalaggal "összerolnizott" borítékban küldte a ramokat, egybe mind a hármat.
    Az igénytelen, szakszerűtlen csomagolást említettem neki, ezt nem is tagadta. idézem: "majd te neked fogom a saját pénzemen csomagolni ettől jobban!"
    Teljesen elzárkózik az ügy rendezésétől. NEM AJÁNLOTT eladó.

Hirdetés

Aktív témák

  • talan11

    újonc

    csak, hogy a történet teljesen kerek legyen Átvétel után 8nappal keresett meg hogy hibás a termék 3db memoriábol mind a 3 rossz ! a termék hibátlanul müködött hiszen tesztelve volt. és a hirdetésben is fel volt tüntetve ,hogy posta csak a vevő felelőségére oldható meg ! rögvest azzal inditott ,hogy az én csomagolásom mennyire igénytelen . természetesen a vételnél 500fton variált a posta költséget illetően ! ezek ellenére is hajlandó lettem volna a termék árátt vissza adni ! az ur pesti lakos ahogy énis mindösszesen annyit kértem ,hogy hozza ide a terméket hozzám és vissza kapja az árát ez nem tetszett neki ő csak a pénzt akarta vissza utaltatni . + érdekesség a történetben ,hogy a 3 rossz memoriábol már csak 2 rossz 1 müködik . amikor meg kérdeztem tőle ,hogy gondolja azt hogy vissza utalom a pénzt neki és a 3db memoria pedig nála maradt a válasz az volt ,hogy mit gondolok én? hiszen ő neki 1000értékelése van és őt ne merjem én kétségbe vonni hiszen szaros 10ezer ftrol van szó. ezek után természetesen el zárkoztam attol ,hogy vissza utaljam a pénzt ! érthető okokbol.
    senkinek nem ajánlom inkorrekt arrogánst vevő !

Aktív témák