• talan11 és 5teve értékelése egymásról

    Hirdetés: 8gb ddr4 memoria

    talan11 negatív értékelést adott 5teve számára:

    csak, hogy a történet teljesen kerek legyen Átvétel után 8nappal keresett meg hogy hibás a termék 3db memoriábol mind a 3 rossz ! a termék hibátlanul müködött hiszen tesztelve volt. és a hirdetésben is fel volt tüntetve ,hogy posta csak a vevő felelőségére oldható meg ! rögvest azzal inditott ,hogy az én csomagolásom mennyire igénytelen . természetesen a vételnél 500fton variált a posta költséget illetően ! ezek ellenére is hajlandó lettem volna a termék árátt vissza adni ! az ur pesti lakos ahogy énis mindösszesen annyit kértem ,hogy hozza ide a terméket hozzám és vissza kapja az árát ez nem tetszett neki ő csak a pénzt akarta vissza utaltatni . + érdekesség a történetben ,hogy a 3 rossz memoriábol már csak 2 rossz 1 müködik . amikor meg kérdeztem tőle ,hogy gondolja azt hogy vissza utalom a pénzt neki és a 3db memoria pedig nála maradt a válasz az volt ,hogy mit gondolok én? hiszen ő neki 1000értékelése van és őt ne merjem én kétségbe vonni hiszen szaros 10ezer ftrol van szó. ezek után természetesen el zárkoztam attol ,hogy vissza utaljam a pénzt ! érthető okokbol.
    senkinek nem ajánlom inkorrekt arrogánst vevő !

    5teve negatív értékelést adott talan11 számára:

    Miután több gépben is próbáltam beüzemelni a ramokat, sikertelenül, szóltam az eladónak, hogy valami nem OK.
    Megkérdezem, hogy tesztelte-e. Jött a válasz hogy igen, nyílván én rontottam el, vagy szállítás közben romlott el.
    Mikor megkérdezem milyen gépbe tesztelte, arra már nem jött válasz, csak mellébeszélés.
    Végül egyet sikerült elindítani, a másik kettőt nem. Ezután tüzetesebben megnézve láttam, hogy a két RAM-ról hiányzik egy-egy kondi.

    Tudni kell, hogy az eladó egy szigszalaggal "összerolnizott" borítékban küldte a ramokat, egybe mind a hármat.
    Az igénytelen, szakszerűtlen csomagolást említettem neki, ezt nem is tagadta. idézem: "majd te neked fogom a saját pénzemen csomagolni ettől jobban!"
    Teljesen elzárkózik az ügy rendezésétől. NEM AJÁNLOTT eladó.

Hirdetés

Aktív témák

  • talan11

    újonc

    csak, hogy a történet teljesen kerek legyen Átvétel után 8nappal keresett meg hogy hibás a termék 3db memoriábol mind a 3 rossz ! a termék hibátlanul müködött hiszen tesztelve volt. és a hirdetésben is fel volt tüntetve ,hogy posta csak a vevő felelőségére oldható meg ! rögvest azzal inditott ,hogy az én csomagolásom mennyire igénytelen . természetesen a vételnél 500fton variált a posta költséget illetően ! ezek ellenére is hajlandó lettem volna a termék árátt vissza adni ! az ur pesti lakos ahogy énis mindösszesen annyit kértem ,hogy hozza ide a terméket hozzám és vissza kapja az árát ez nem tetszett neki ő csak a pénzt akarta vissza utaltatni . + érdekesség a történetben ,hogy a 3 rossz memoriábol már csak 2 rossz 1 müködik . amikor meg kérdeztem tőle ,hogy gondolja azt hogy vissza utalom a pénzt neki és a 3db memoria pedig nála maradt a válasz az volt ,hogy mit gondolok én? hiszen ő neki 1000értékelése van és őt ne merjem én kétségbe vonni hiszen szaros 10ezer ftrol van szó. ezek után természetesen el zárkoztam attol ,hogy vissza utaljam a pénzt ! érthető okokbol.
    senkinek nem ajánlom inkorrekt arrogánst vevő !

  • 5teve

    senior tag

    válasz talan11 #1 üzenetére

    Kissé ferde a sztori, és mivel privát üzenet csak engedéllyel osztható meg, meg kell kérdezzem, hogy engedélyezed a köztünk folytatott privát beszélgetés nyilvánosságra hozatalát?

    IGEN/NEM?

    "- Átvétel után 8nappal keresett meg hogy hibás a termék 3db memóriábol mind a 3 rossz !"
    - Igen, végre a sokadik kísérlet után egy gépben az egyiket sikerült életre kelteni. A 8.-ik nap nem tudom miért releváns, ha nem jelzed külön, a PTK 12 hónapot ír elő tudomásom szerint.

    "- a termék hibátlanul működött hiszen tesztelve volt."
    - Továbbra is kíváncsi vagyok a teszkörnyezetre.

    "- a hirdetésben is fel volt tüntetve ,hogy posta csak a vevő felelőségére oldható meg !"
    - Ez mit akar jelenteni pontosan? Amúgy sosem értettem, bár sok hirdetésben szerepel. Ugye nem azt, hogy szakszerűtlenűl, trehány módon összecsomagolod egybe a 3 modult, had reszeljék le egymást útközben, és utána reklamáció esetén mosod kezeidet?

    "- természetesen a vételnél 500fton variált a posta költséget illetően !"
    - én nem variáltam semmit, megkérdeztem, hogy foxpost automata helyett küldenéd-e MPL automatába, mert az 500Ft-al olcsóbb. Te azt írtad, hogy inkább átvállalod az 500Ft különbséget, ami nekem megfelelt.

    "- ezek ellenére is hajlandó lettem volna a termék árátt vissza adni ! az ur pesti lakos ahogy énis mindösszesen annyit kértem ,hogy hozza ide a terméket hozzám és vissza kapja az árát."
    - EJHA! ez a rész nekem sajnos kimaradt valahogy a privát beszélgetésünkből. Hívtalak telefonon nem vetted fel (nem lepődtem meg), rádírtam, napokig nem voltál elérhető. SEHOL nem kérted, hogy juttassam vissza a "termékedet", ha megtetted volna már rég nálad lenne. (ez a privát beszélgetésünkből világosan kiderül) Neved, címed, adataid megvannak. Küldhetem?

    - A kommented végén lévő ferdítésre pedig egyszerűen (mivel a saját privátomat nyilvánosságra hozhatom más engedélye nélkül) idézem mit írtam neked, miután még azzal is megvádoltál, hogy lehet más ramokat fotóztam le és azzal akarlak átverni. (na igen... mindenki magából indul ki)
    " Nyílván nem a szakszerűtlen trehány csomagolásod miatt kaptam meg hibásan, és tuti egy másik ramot fényképeztem le, hogy lehúzzalak 10.000Ft-al.
    A több mint 1000 pozitív visszajelzést meg biztosan a szél fújta össze, hisz ilyen sunyi módon viselkedek itt a hardveraprón 17 éve. Teljesen életszerű nem?"

    tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

Aktív témák