Hirdetés

  • screpy83 és we4r értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    screpy83 negatív értékelést adott we4r számára:

    Eladott 4 db javított kàrtyàt.Össze vissza hazudozott mikor szembesítettem vele,hogy az àltala vàsàrolt hibás kàrtya szàma és a nàlam lévő soha nem piszkàlt kàrtya szàma azonos màr nem tudott mit hazudni így bevallotta,hogy ő tàkolta össze.Ezutàn ocsmàny módon irogatott és irásos bizonyítok van róla,hogy veréssel fenyegetőzik.Mindenki vigyàzzon vele 150cm tömör erőszak Senkinek nem ajànlom a vele való üzletelést úgy hazudik mintha olvasnà.Én értékeléseim maguké beszélnek nem tehetek róla,hogy vannak még ilyen emberek.

    we4r negatív értékelést adott screpy83 számára:

    Elcseréltünk négy használt kártyát és némi készpénzt egy másik kártyára. Az eladó kitalált egy hazugságot, hogy az egyik kártya amit adtam neki a négy közül hibás. Ez nem igaz, mint később említette. Nagyon kíváncsi természete van, kinyomozta, hogy szerinte egy javított kártyát adtam el neki. Ez így ebben a formában nem igaz, a kártyának a ventilátorai lettek lecserélve a komplett házzal együtt ami valóban egy hibás kártyáról lett át rakva. Valamint másik kártyának is cserélve lettek a ventilátorai ASUS típusúra. Ha egy ventilátor csere bűnnek számít gratulálok neki! Sőt ezt már eladás előtt is mondtam neki, hogy cserélve voltak és mondtam neki, hogy jöjjön el hozzám és nyugodtan tesztelje a kártyákat. Nem jött el, tőlem kért még plusz 5000 Ft-ot, üzemanyag költség fejében, de így sem hozta házhoz, még kb 20-20 km-t kellett mennem egy köztes pontra oda vissza. Az eladó az Ő általa adott kártyáról sem egy papírt sem semmit nem adott, származását sem igazolta. Az eladó által adott kártya hangos és melegszik.

Hirdetés

Aktív témák

Aktív témák