Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyimger

    őstag

    válasz l.skywalker #127042 üzenetére

    Elég gonosz leszek, de én a napokban egy 16 éves játékot hasonlítottam össze vele a Battlefront 2-vel.
    Megvettem én is az 1500 Ft-os Battlefront 2-t, mert van benne kampány, és mert nagyon szép a játék. Belekóstoltam a játékba, a teljesebb élmény kedvéért a multiplayerbe is, és egész jó, hogy a filmekből ismert helyszíneken mehetek a filmekből ismert karakterekkel, de a helyszínek nyilván csak csataterek, a karakterek meg hárombillentyűs skinek. A játék egy idő után végtelenül unalmas, a harc követhetetlen fejetlenség. Nem szoktam online lövöldékkel játszani (egyáltalán), úgyhogy biztos csak én lepődtem meg rajta, hogy lehet eladni egy játékot olyan játékmenettel, hogy lősz, meghalsz, lősz még egy kicsit, aztán megint meghalsz. Ha játszol két órát a játékkal, mindent láttál, amit nyújtani tud. És nem fair egy ilyen shootert összehasonlítani egy RPG-vel, de belefutottam egy KOTOR grafikai modba, úgyhogy feltettem a 2003-as Knights of the Old Republicot, és apám, elképesztő a különbség két Star Wars játék között. Attól függetlenül, hogy a korábbi játék huszonheted akkora helyet foglal, elképesztő minőségű történetet, bejárható bolygókat, fő- és mellékküldetéseket, érdekes karaktereket tartalmaz. Ez játék olyan Star Wars hangulatot ad, amit a Disney nagyon szép, nagyon drága, nagyon progresszív filmjei az életben nem fognak. De ez csak egy 16 éves Star Wars játék.

    "The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Új hozzászólás Aktív témák