Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz i2k #106208 üzenetére

    Nekem is frissült az Origin kliens, de nem vagyok oda érte. :(
    Magyar nyelvű UI nálam is távozott, bár eleve csak azért maradt úgy, mert telepítésnél a magyart állította be alapértelmezettként, én meg lusta voltam átállítani. :B

    Legjobb részének az állítható nagyságú játékkönyvtár ikonokat tartottam, szebb és jobb volt mint a Steam játékborítós nézete. Na ezt most kukázták a francba, most lett webes-blogos féloldalas ikon nézet tök fölösleges hatalmas oldalsó menüsorral, 3 alig különböző méret beállítással, kilőhetetlen kedvencek felső sorral, alul mindenhova követő chat ablakkal. :W

    Meg van "my home" kezdőlap hírcsatornával, csak tudnám minek, mivel a közösségi része az Originnek szinte nem létezik, gyakorlatilag nincsenek közösségi funkciói. Így tartalom hiányában most játékreklámokat tol az arcomba, de még csak nem is zakciókat, hanem a népszerűnek mondott 60 dolláros preorder szemetét.

    De rá leszünk szorítva vasmarokkal, Steamről épp az Alice: Madness Returns lett a múlt héten félig lekaparva, napok kérdése hogy a megvétel gomb után az egész bolti oldal eltűnjön.
    Tessék meghallgatni a jó szót, vegyetek meg minél előbb minden titeket érdeklő régi EA és Ubiszaft játékot, mert ezek bezony leszedik a back catalogue-t Steamről, hogy rákényszerítsenek a saját klienseikre. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák