Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dArk-

    csendes tag

    Sziasztok!

    Elore is elnezest ha olyat vetnek fel ami mar elhangzott a forumon, bar igen valoszinu hogy ez igy van, de en hiaba keresgeltem ;] Szoval van itt egy Sapphire 8500 kartyam, ami vagy LE vagy nem, nem tudom ;] De a lenyeg, hogy amig az nf7-embe megjon a proci, betettem a regi bh6+p3 configomba, es erdekes dogokat csinal. Nem fagy a gep, 2d megy rendesen, de 3d-nel kis szines teglalapokat rak ki, kihagy poligonokat stb. Nincs huzva, sot levettem 220/180-ra es meg igy is csinalja, d3d/opengl is, a gyari cd-n levo es a legujbb driverrel is... Van vkinek esetleg otlete, mi lehet a kinja? Elore is koszi!

    dArk

  • dArk-

    csendes tag

    Re

    Na, 2 napja kiderult, hogy a kartyanak semmi baja. Atraktam egy 1100-es talan athlonba (lehet hogy duron volt, mittomen), es abban ment tokeletesen. Noname alaplappal gyari orajelen minden, alap driverbeallitasokkal 5800 pont a 3dmark2001-ben - ez nem is olyan rossz. Szoval a kartya csak az en bh6-os lapommal nem megy vmiert. Masik, hogy sztetek mennyire lehet meghuzni egy ilyet? Sapphire radeon 8500LE, 4ns Samsung ramokkal. A srac akitol vettem eleg regota foglalkozik tuninggal, o azt mondja 300-on siman mennie kell a ramnak, hutessel 310-315 korul is ;] Valaki probalta mar ennyire megnyomni, mert en csak a powerstrippel tudtam megnezni, az 285-ig engedte fel asszem, de ugy stabilan ment teljesen a masik gepben.

    dArk

Aktív témák