Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz Mortel #32002 üzenetére

    Az biztos, hogy a régi Elites játékosok más szemmel nézik az ED-t, mint az új generáció. Mindemellett itt sem lehet általánosítani.
    Most egy kis türelemre van szükségünk és meglátjuk, hogy mit hoz a 2.4. Aki nagyon csalódott, az várakozás közben futhat pár kört a játékpiacon, hogy jobban teljen az idő :)

  • to.ca

    tag

    válasz Mortel #32002 üzenetére

    Van ebben valami. 2000+ órám van benne, és nem unom (még mindig vannak elérendő célok is: nem jártam még pl. Beagle Point-on, pedig az kötelező).
    Persze a thargoidokat én is várom, hiszen voltak az ős-Elite-ben is, nehogymá' az újban ne jöjjenek vissza!

    load"elite",8,1

  • Cooper911

    senior tag

    válasz Mortel #32002 üzenetére

    Én anno játszottam az ELITE-el még C64en, majd PC-n is. Aztán az Elite2-vel is. Igaz túl sokat nem mert mindig volt más játék is. Engem lenyúgözött amikor az Elite Dangerous megjelent és gyönyörű grafikával jelentek meg az űrhajók, a Corilisok. Én nem nagyon tudnám elképzelni ezt a játékot Coriolis, levélbedobó és Cobra formájú űrhajók nélkül.

    DE!

    Sok olyan dolgot hiányolok a játékból aminek valamilyen formában már megvan az alapja, nem túl nagy munkával lehetne tartalmat gyártani hozzá. Pl pár régi hajó: Boa, Mamba, stb. Néhány új hajógyártó teljesen más formavilággal. (El tudnék képzelni néhány prémium hajót is) Lehetnének kinai piacos tákolt hajók, pl féláron van, de kevesebb hull, kevesebb modulhely, stb. Shipkit és raider kit a legtöbb hajóhoz. Raider lore-ról több infó. (A raiderek lehetnének ilyen garázdák a bubi szélén háborgatva az ott élőket és lehetne velük vagy ellenük harcolni, több féle ilyen kis "power" is lehetne) Több féle küldetés, több variációban. Többféle érdekes CG. Pl, valamelyik rendszerben szétszórva lennének egy különleges hajó részei, ha megtalálod akkor valamelyik mérnök meg tudná csinálni belőle a hajót persze sok Lavian Brandy és Onionhead fogyna közben :) Egy egy ilyen extra hajót, extra modult, extra shipkitet akár ideiglenesen is berakni a CG keretein belül, hogy folyamatosan legyen érdekesség ne az legyen, hogy mindenki vár a nagy patchre ami egy nagy semmi lesz. A különböző rangok eléréséhez is lehetnének érdekes extra küldetések ahol igenis az empire vagy a fed érdekeit képviselő küldetéseket kéne megcsinálni, nem csak egy adatot átvinni a másik rendszerbe. Lehetne tétje is ha elszúrod akkor kicsit visszaesik 100%-ról a rang lehetne megin bizonyitani hogy érdemes vagy a kövekező rangra. A küldetéseknél sincs arányban szerintem a reputáció/befolyás növekedés a küldetés nehézségével.

    Szóval a sok logikátlan dolgot kéne helyrerakni és sok apró érdekes tartalmat csepegtetni, miközben a háttérben készülhetnének a nagyobb dolgok. Persze mindezt értelmesen kommunikálni.

    [Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

Új hozzászólás Aktív témák