Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rtitusz

    őstag

    válasz baphomet #15918 üzenetére

    Pulse? :DD Amúgy a 3 burst a pythonomat is képes megsütni, ha nem figyelek.

  • orientcx

    őstag

    válasz baphomet #15918 üzenetére

    "Megkövetem orientcx kollégát"
    -
    Ezt a mondatot olvasva picit hízott a májam(a főorvos úr szerint a túlélés minimális esélyéhez két ütemben mintegy 143 tonnát kell majd kioperálni belőle) :U
    És akkor az Assault ship. Az 1.4 óta egyszerűen nem lehet kiráncigálni a pilótafülkéjéből. :) A shield ugyan tényleg egy kicsit sovánka, de telepakoltam SCB-ek tömegével(szerintem ez többet ér, mint a HRP, de persze ízlés dolga). Az is igaz, hogy azért egy-egy komolyabb 3 fős wingbe sem igen kötök bele csak úgy(inkább igazi sunyi Fed vitéz módjára megvárom, hogy valamelyik helyi bányásszal, vagy kalóz kollégájukkal nyissanak kulturált vitát arról, hogy melyikük vállalja magára a zsákmány elszállításának nehéz, és fáradságos munkáját). Amúgy egy HARES-ben(hazRES-ben?) remekül lehet taktikázni egy ilyen mozgékony, középméretű paripával, hogy mikor, és ki(k)nek köszön be az ember. Itt tényleg zajlik az élet, és ha még az odaszóló + küldiket is felveszi az a mohó pilóta, akkor tényleg elmondhatja magáról, hogy fizetnek neki a csokitevésért. :K
    -
    " 2 burst + 2 MC már oké, de várok egyéb ötleteket."
    -
    Ez a kombó G-s fegyverekkel nem rossz(bár nagyobb hajók ellen az mc sztem kicsit zsenge, a kicsik ellen meg bőven elég a C3-as lézer), de fix cuccoknál nem is túl praktikus, mert ritkán lehet egyszerre használni őket(máshova kell célra tartani lézerrel, és máshova az mc-vel)
    Én spec a cannonokat kultiválom, mert a nagyobb járművek ellen durvább, és a lövéshez csak egy pillanatra kell átállítani a célkeresztet, addig meg töltődik a lézer, és hűl a hajó(mert tényleg tud melegedni a gépház) Viszont az is igaz, hogy a cannon csak közelről hatásos, ehhez ez a "tapadásos" módszer az ideális(olyan szorosan, hogy még azt is érezni lehessen, hogy fürdött e aznap, és abban is csak reménykedni lehet, hogy nem babot vacsorázott tegnap - lásd pl Gunship vid)
    Viszont ha a gyakorlás a cél, akkor természetesen egy Eagle, vagy Viper az ideális kuncsaft(az Eagle wingekkel lehet igazán nagyokat szívni, már ha valaki olyan béna, mint néha többnyire én)
    -
    rtitusz - "Nem rossz, nem rossz, ez a hosszú távú csempészkedés"
    -
    Látom, mindenkit elkapott az aranyláz, csak én maradtam a RES-ekben gyakorolni a fix fegyverek használatának nehéz mesterségét. Na nem baj, majd profi leszek, és mindenki megnézheti magát.....majd.....úgy kb 79 év múlva :U

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák