Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpaceJam

    aktív tag

    Vettem egy kulcsot (innen), amit aktiváltam a Steam-en. Eddig működött szépen a játék, volt a pár nap alatt pár gép kikapcsolás meg minden (mellesleg 3 nap alatt összeraktam 300 milliót és már lájtosan engineered Python-nal rohangálok). Most viszont, ha indítom a Steam-en keresztül a játékot, annak a launchere egyből belépőt kér.

    Megpróbáltam a Frontier-es accot megadni, de kidobott a fejlesztő oldalára és ott azt írja, hogy nincs is megvásárolt kulcs. Persze ez hülyeség volt, hiszen a Steam kezeli a kulcsot. Mindent újraindítottam, de a launcher továbbra is belépőt kér.

    Ha azt nyomom neki, hogy link Steam account, akkor kidob a fejlesztő oldalára és ezt írja:

    ERROR CODE 500. A PROBLEM OCCURED. PLEASE CONTACT FRONTIER SUPPORT WITH DETAILS OF WHAT YOU WERE DOING AT THE TIME.

    Ez összefügghet azzal, hogy csütörtökön van valamiféle maintenance? Vagy a vásárolt kulcsok közt lehet különbség? Vagy mi a szar? És miért nem képesek normálisan leírni?

    Az biztos, hogy ez volt az utolsó olyan játék, aminek bármi köze van a Steam-hez, mert állandóan ilyen keresztbelinkelős problémákba akadok...

    [ Szerkesztve ]

    neszetools.hu ● pc360.hu

Új hozzászólás Aktív témák