Hirdetés

  • Rekordmagasba lökte az EPYC és a Ryzen az AMD-t

    ph Az asztali és a szerverpiacon még sosem mértek ilyen magas piaci részesedést a kisebbik CPU-gyártónak.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz Lazarus911 #18187 üzenetére

    Szia,
    Üdv az ED univerzumában! Megpróbálok válaszolni a kérdéseidre.
    1. "Elkezdtem a bulletin boardot, hát megmondom őszintén meg is bántam, mert semilyen felkészültségem nincs"
    - Erre csak idézni tudom a Téma összefoglalót:
    "- Az első lépések:
    Először is kihangsúlyoznám, hogy az ED nem egy „háromgombos” játék! Tanulni kell az irányítását és a kezelését. Ellenkező esetben csak szenvedésben lesz részünk. Azt tanácsolom minden kezdő játékosnak, hogy szánjon egy kis időt a beépített Training funkcióra! Nagyon jól végigvezet minket az alapokon és segítséget nyújt, hogy gyorsan elsajátíthassuk a hajónk irányítását, dokkolást vagy a harci manővereket. Ezenkívül érdemes megnézni a folyamatosan bővülő Pilot Training Seriest is."

    2. "aki az angolban nem annyira járta, annak komoly nehézségekbe is kerülhet a játék"
    - Úgy gondolom, hogy ez a legtöbb játékra igaz. Ezért is jött létre ez a fórum, illetve az EDHU oldal, hogy segítsük a haza játékosokat.

    3. "én azt gondolom hogy egy tömör, lényegében hasznos instrukció nincs a játékhoz"
    - Pont ezért készült a Téma összefoglaló, illetve mindenki letöltheti a játék kézikönyvét a launcherből:

    3. "A másik hogy a bulletin boardnál majdnem meg is haltam, nem is értem miért kell ezt pont egy full nulla kezdő hajóval ajánlani a játékosoknak, és amit nehezen összeszedtem pénzt a kereskedelemmel azt el is kköltöttem a hajóm rendberakásával."
    - Másfél év tapasztalata alapján állítottuk össze (és azóta is frissítjük) a fenti összefoglalót. Nem véletlenül ajánljuk a kezdő játékosoknak a küldetéseket, mivel induláskor ezzel lehet a leggyorsabban/legbiztonságosabban fejlődni.

    4. "nagy nehezen elkerültem a roncsokhoz ahol a fekete dobozt kellene megkeresni, de nem találom"

    -Blackbox küldetéshez itt egy videó. A lényeg, hogy a küldetésben megadott rendszerben USS pontokat kell keresni és ezekhez beugrani. Ott fogod megtalálni a quest itemet.

Új hozzászólás Aktív témák