Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WestBam

    Topikgazda

    válasz saril #71195 üzenetére

    Minden relatív. Ha nem gyűjtögetsz, hanem célirányosan vásárolsz akkor nem annyira drága az.
    Fentebb írták, hogy felszaladt a Maglite ára. Ma már én sem venném meg. A Ledlenser is eléggé megdrágult, még abból van egy amit valahogy megveszek, de többet nem valószínű.
    A Fenix számomra sötétebb folt, mivel a hazai importőr nem adott rá kedvezményt, nem is állt szóba velem. Aztán FBLLMAG ajánlotta, hogy a kronium-nál (cz) neki van kedvezménye, beszerzi és elpostázza jó áron. Közben én már vettem egy PD32 v2.0-t egy ismerős ajánlása nyomán, majd egy E20 v2.0-t FBLLMAG miatt. Mindkettőt kedvelem, legutóbb már a CL23 jött (szintén FBLLMAG miatt), és "beszélgetni" kezdtem velük. Holnap megyek az átvevőpontra a CL26R-ért. Van még 1-2 ami érdekel ezek közt is.
    Ma már drága móka, se a 10$ alatti S2+, se a 230Ft-os USD nincs már sehol. Nem fogok megvenni valamit 100$-ért aliról vagy banggood-ról, mert forintban ugyan úgy leszalad a 35e+ a számlámról, gagyikkal meg mindig befürödtem, sokat buktam rajtuk. Ma már negyed annyi lámpát veszek, azokat is megfontoltan, ami kell. Már sejtem, hogy mi kell...

    ⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

Új hozzászólás Aktív témák