Keresés

Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz ZozzV6 #34266 üzenetére

    sztem hagynám a stock drivert (max 8x7135), nem lenne célom a széthajtás. a legutóbbi BG rendelésembe beleraktam egy A6 drivert, de inkább kíváncsiságból. valószínűleg a hosszított pillbe beleeszkábálom, amit nemrég csináltam. ezek ilyen poén-dolgok, amik még terv fázisban is sokszor átalakulnak ;)
    Kaidomain-en láttam teljes bronz anyagú lámpatestet, sajna 0 készlettel, nem tudom, lesz-e még, az gondolom vezetné a hőt rendesen.
    Még mindig nem kezdtem bele a firmware írásba, pedig lenne már ötletem hozzá.. egy verziót mondjuk úgy képzelek, hogy módmemória nincs, és mindig a legalacsonyabbról indul, hogy egy szobában felkapcsolva ne süsse ki a szemet. 3 mód moonligth-tal együtt, ahol a legmagasabb fokozat 50%, és mondjuk dupla kattintás a full fényerő, és lehetne biciklis villogó mód, szintén ilyen "rejtett" módon. ja, és feszültségkijelzés. a teljes fényerőhöz tennék vagy hővédelmet (tiny85 már van), vagy időkorlátot.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák