Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz G@ben #22016 üzenetére

    - Mit takar a B a 18650 végén? Hogy védelem nélküli?
    A B jelenti azt hogy 3400mAh akksiról van szó, nem pedig 2900mAh-s akksiról vagy 3100mAh esetleg 3200mAh. A védelem nélküli, illetve a védett is ugyanúgy B-vel van jelölve. De ha rendelsz egy oldalról, ott a képen is lehet már látni hogy védett vagy nem védett, illetve a leírásánál is le van írva.

    - Illetve az MC1 Plus ezt az akksit is tudja tölteni? Mármint érintkezik rendesen, nem kell a végére az a kiálló csöcs?
    Nem kell az akksi végére semmi, tudja tölteni a flat top akksikat is.

    - Apámnak is kéne lámpa, ugyanazt akarj..
    Annyit tudok esetleg ajánlani hogy több csomagba rendeld meg a cuccokat. Ha már shippedre változik az egyik, akkor nyugodtan rendelheted a másik lámpát/akksit/bármit. Mert akkor külön csomagba fogják küldeni. 22 EUR a határ igen, de mivel kis csomagról van szó, nem olyan nagy az esély rá hogy fennakad a vámon. De sajnos ezt nem lehet 100%-ra megmondani hogy átjön-e vagy nem. Bár mivel kis dologról van szó, így szerintem elég nagy az esély arra hogy átjöjjön.

    Gearbest-en jó árak vannak, viszont a szállítási idő botrányos.. Legutóbb Banggood-ról szeptember végén rendeltem az Xtar H3 fejlámpát. Na most ugye okt 1-8-ig ünnep volt, ebbe szépen bele is csúsztam. Na most Okt 9.-én "célországba elküldve" státuszba lépett a lámpám, okt 15,-én viszont már a kezembe is fogtam. Szállítási idő meg postázási idő tekintetében szerintem a Banggood a legjobb.

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák