Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    válasz zoli03 #15140 üzenetére

    Az S3-as dolgot abból feltételeztem, hogy a képeken csak a hátulja van lecsavarva, míg az összes többinek az eleje is. De akkor valószínűleg csak más a szétszerelés módja. Pedig kifejezetten szimpatikus volt, mert ha jól emlékszem, annak rövidebb a refije, szóval egy hajszálnyival jobb flooder lehet, ami nálam plusz pont lenne.
    Az S4-nél a Fasttech oldalán sincs írva a vízállóság, külföldi fórumokon is azt olvastam, hogy tudatosan száraz időben használják inkább. A hostnál 5 gumigyűrűt láttam, amiből szerintem 2-2 a középső rész végére megy az 5. pedig a lencséhez. Viszont ha jól sejtem, az elején a reflektor oldala látszódik ki, emiatt gondoltam, hogy én inkább nem kockáztatok vele biciklin esőben.
    Az említett okokból természetesen én sem FT-ről rendeltem az S8-at (ahogy írtam 2.8A driver, T6-4C LED). Ház gondoltam azért nincs még külön hozzá, mert újabb, de így vagy úgy, számomra van annyira szimpatikus, hogy tegyek vele egy próbát. Úgy vagyok vele, hogy végül is rosszul nem járhatok, mert a 2-ből már összekombinálom magamnak az ideálisat, a másikat pedig lepasszolom a családban, ott egyelőre még úgyis csak annyi szempont van, hogy világítson, de azt jól.

    Az előző hsz-emben keresett következő lámpa kapcsán még annyi infót kaptam, hogy akár fejlámpa is lehetne, sőt az még lehet jobb is lenne, ha esetleg arra könnyebben van javaslat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák