Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokiki

    csendes tag

    válasz poweradi #1246 üzenetére

    A 2. nem olyan rossz,de csak 1 A-en megy,ez kb 350 lumen.1.5 A-en olyan 450 lenne,de így legalább nem melegszik túl.
    DX-ről mostanában nem rendeltem,de régebben minimum 3-4 hét.De volt,hogy 2 hónap.
    Kaidomainről mostanában viszont 2 csomagom is megjött a feladástól számított 5 napon belül!!!!

  • Gibbs

    csendes tag

    válasz poweradi #1246 üzenetére

    Hello!
    Minden HongKong-i webáruház-a megnyitásakor-értesítette a kuncsaftokat, hogy jan.28-tól febr. 7-ig(vagy 10-ig) a holdújévi vígasságok miatt a beérkező rendeléseket csak ezen időpont után dolgozza fel. Ez most nem volt szerencsés időpont választás. Vszleg lesz egy hónap míg ideér.
    Az én DX-es jan. 11-i rendelésemet 19-én postázták, de még nem ért ide. Amit a Manafont-tól ugyanakkor rendeltem, az tegnap megjött.
    A lámpák, amit rendeltél, jók lesznek. Én a fekete/piros akkut rendeltem volna (20392). A kék is jó, de az enyémek a SpiderFire-ben a magas fényt nem tudták adni, mert a direkt hajtással a P7 led több, mint 4A-t képes felvenni, a kék akku védelme pedig 3A-nál lekapcsol. Valószínüleg a tiéd is ilyen lesz, többen írtak itt már erről. A kisebbik lámpához viszont a kék is jó lesz.
    Töltőt sem jót választottál. Én is vettem ilyet, mert nekem vannak 16340-es kis akkuim, azokat is ezzel akartam tölteni, de a látszat ellenére arra a célra nem jó, mert a hosszanti rugózott érintkezők nem mennek elég közel egymáshoz, a keresztirányúak pedig nincsenek bekötve és ott is kb. 3-4mm-el hosszabb a fészek, mint az akku.
    A jó töltő a TrustFire TR-001 (12594). Annak a rugózott érintkezői közé be lehet tenni a 16340-eket is és még jóval olcsóbb is. Ha tudod módosítani a rendelésedet, azt javaslom.

Új hozzászólás Aktív témák