Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    Mivel szóba került pár napja a Maglite, hát előszedtem ezeket. Párat. (A ML300 3D a melóban pihen.) XL50, XL200 és a Mini 2AA PRO+ került elő. Ezek már a frissített modellek, de így sincsenek fényárammal túlhajtva. A XL50 200 lm, a XL200 230 lm és a MINI 2AA PRO+ 345 lm. A kb 1 éve feltöltött AAA / AA Eneloop NiMh akkukat pakoltam beléjük. Még sincs velük probléma. Reggel a MINI 2AA PRO+ alacsony fokozatát, gyertyaként használva (szó szerint, a kupakba állítva a lámpa) tettem a dolgomat. Házon belül a XL200 tompított fényével közlekedtem. Házon kívül, az udvaron, még mindig a XL200 roppant kellemes fénye segített. Már régebben említettem, hogy kb a Fenix LD22 (2015) lámpámmal van 1 szinten. Csak ez fokozatmentesen állítható. Csuklóból. Az udvar végén aztán a XL50 és a MINI 2AA PRO+ is előkerült, és a magas fokozatukkal körbelestem (mégis mit ugatnak a kutyák). Az a 60, 70 m nem okozott problémát ezeknek, hiszen a MINI 2AA PRO+ már 180 m -re, a XL50 pedig 220 m -re tervezett termék.

    Az van, hogy vannak 1000+ lm -os, li-ion -os lámpáim is, de ilyenkor jövök rá, hogy nincs is szükségem a XXXX lm -ra (legtöbbször) és az a fránya kezelés mit jelent. Milyen jó érzés a giroszkópos vezérlés (a MINI 2AA PRO+ is ezt használja, lefelé fordítva az alacsony fokozat indít). Gyors és precíz. A XL sorozat elektromos kapcsolója mennyire kellemes. Az XL50 esetében nem kapcsolom véletlen be a strobe funkciót, ugyanakkor a 25% -os fokozat gyorsan elérhető.

Új hozzászólás Aktív témák