Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h.zoltan

    csendes újonc

    válasz makoss #68087 üzenetére

    Én áramszünet/általános tartalék lámpának ilyeneket tartok: link. Olcsók és ezekre a célokra elegendők. Szerintem ilyesmire a fejlámpa a jó választás, persze ha valami specifikusabb igény is adott akkor már nem feltétlenül... Sajnos tapasztalataim szerint egy jó lámpa kiválasztása nem olyan egyszerű, csak néhány felvetődő kérdés; Számít a könnyű hordozhatóság, esetleg EDC jellegű kell? Milyen színhőmérséklet a preferált? Kellenek extra világítási módok, illetve milyenek kellenek? Extra funkciók (mágneses talp, testen belüli tölthetőség, stb)? Flood vagy throw, esetleg zoom? Kiegészítők érdekesek (színes filterek, diffuser, stb)? Számít a garancia egyszerű érvényesíthetősége? Számít a márka? IPX rating és/vagy valamilyen egyéb standard-nak megfeleljen? Milyen AAA energiaforrásról fog üzemelni, primary vagy akkumulátor?
    És innen még bőven lehet tovabbmenni a milyen UI - driver - LED irányba... Szerintem ha komoly segítséget szeretnél, akkor több információ kell, de csatlakozva az előttem szólókhoz, ebben az kategóriában és fix MM beszerzéssel nagyjából bármi jó lehet, ami szimpatikus...

Új hozzászólás Aktív témák