Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZozzV6

    senior tag

    válasz jozsi252 #42375 üzenetére

    5 gyors klikk és akkor turbó fényed lesz ha megnyomod a gombot de csak addig amíg nyomva tartod. Meg kell az áramkört szakítani a kilépéshez ebből a módból. Azaz kilazítod a csővéget mintha lockolni akarnád és visszahúzod.
    Csak hogy ne érezzem rosszul magam a GT hiánya miatt ma jött egy Emisar D1S és egy Nitecore SRT9 valamint a 15 db régi fajta XP-G2 S4 2B led amit rendeltem. :D
    Az X2R, C8, és a zöld D1 csak a méret miatt vannak melléjük téve. Ők régebbi darabok.



    Azt kell hogy mondjam mindkét piláccsal elégedett vagyok. D1S lepipálja nem kicsit a 3,5A-re húzott C8-at és alig langyosodik 5A feletti áramfelvétellel. Tud 1500 lument XP-L HI leddel. A D4 firmware ami rejte van annyira nem tetszik így ez is megkapja az andúrilt mint a kistestvére hamarosan.

    Nitecore SRT9: Kicsit féltem a HC33 után bár a tesztek neten azt mutatták jól tartja a fényerejét és hálistennek igaz is volt. 2103 lument mértem ami belefér hibahatárba. Turbo stepdown pedig így néz ki:

    A melgedés miatt esik le 95%-ra, majd 5 perc után kezd jobban visszavenni de nem hirtelen és 50%-ot azaz kb 1050 lument utána stabilan tart. 5 percnél 59 fokot mértem a fejen a mágnesgyűrű felett majd visszalépés után stabilan 53 fokot tartott. A teszt végén a legmelegebb a mágnesgyűrű felett volt 53 fokkal és a leghidegebb része 43 fokos volt a lámpának ami a kapcsoló volt az alján, tehát elég jól elosztja a meleget a testen. Annak ellenére hogy UNIBODY meg minden marketing hazugság van benne. Ugyanis ez nem unibody. A mágnesgyűrű másképp nem kerülhetne a helyére így a fej ott a gyűrűnél menetes. A gyári képen is látszik ahol illusztrálnák. Bár érdekes a kijelentés hogy jobb mint a 3 részből álló lámpák holott ez is 3 részes :D

    Még valami: Az SRT9 nehéz mint a sár. Van benne anyag. 227g akksik nélkül és 321 g 2 db Sanyo NCR18650GA akkuval megpakolva. kétszer olyan nehéz mint egy C8. De ez segít neki a hővezetésben tehát valamit valamiért.
    Na mára hirtelen ennyit ;)

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCfavqV2ROUElkYNDp70EoQA Insta: zozzv6 (lampamod.blog.hu) Lámpamérő táblázat: http://tinyurl.hu/qS39s/

Új hozzászólás Aktív témák