Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz cbrfireblade #21910 üzenetére

    Persze, ezek google fordítóval is megértik amit ír nekik az ember. :) Nekem sem fényes az angol tudásom, ezért szintén fordítóval írok nekik, de gond ebből még sosem volt. Én is pontosan ezt tettem, mondom ha már ennyi jónak mondott shop van, meg amúgy is sokféle terméket rendelnék, árban meg egyik helyen olcsóbb mint a másik helyen, ezért kipróbáltam Banggod, Gearbest, Aliexpress, Pandawill shopokat. Bangood-ról már most rendeltem másodszor, azok szépen szinte másnap/harmadnak postára is teszik a terméket és 2-3 hét alatt itt is van, Aliról átlagos 3 hetes átfutási idővel érkezett a csomag, Pandawill ugye kicsit problémás volt nekem, de végül elindult a csomag 3. héten, gyanítom hogy 1,5 hónap körül lesz az átfutás, míg Gearbestről jó ha 2,5 hónapos átfutással megfog jönni a csomag. De ez majd úgyis kiderül hamarosan mert írni fogok nekik.

    Refund pedig ezt jelenti, idézem: "A ,,refund" a fizetett teljes pénzösszeg megtérítése. Ha vásárolok egy telefont 150 USD-ért, plusz fizetek 5 USD-t szállításra, akkor a ,,full refund" összege $155. A ,,partial refund" a ,,full refund" egy részösszege, mely megbeszélés, vagy előírások által meghatározott. Partial refundot akkor kaphatunk, ha például meghibásodik a telefonunk, de csak részben. Mondjuk elromlik az akksija, és feltétlenül újat kell vásárolnunk. Ilyenkor nyilván a telefonnak nincs semmi baja, ezért csak egy kis összeget (kb. az akksi árát) kérhetjük vissza."

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák