Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jozsi252

    veterán

    válasz V-I-D-A #21298 üzenetére

    MC1 nagyon jó kis töltő, főleg ha nem USB portról használod, hanem teló adapterről ami 5V 1A-es pl. akkor hibátlan. Ár érték arányba egyik legjobb.

    Maradok most már amúgy én is az ipari celláknál. Egyik az hogy jóval olcsóbb mint a normális márkájú védett akksi, 2 pedig hogy fölösleges. Csomó lámpa már amúgy is jelzi a gyenge feszt, illetve előbb cseréled ki az aksit mert gyenge lesz a fénye, minthogy 2.8V alá vigyed.

    Tegnap rászántam magam, aztán leadtam első rendelésem https://www.akkuteile.de/ oldalon délután.
    - 6db LG INR18650MJ1 - 3500mAh 3,6 - 3,7V, 10A
    - Xtar VP2
    - 2db Panasonic NCR18650B 3400mAh

    Na most elnéztem a rendelést, mert 7db aksi kellett volna. Este írtam nekik mailt hogy szeretnék még 1db-ot rendelni, és hogy küldhetek-e pénzt a paypal címükre. Este 9 órakor! visszaírtak hogy természetesen semmi akadálya neki. Elküldtem a pénzt, majd kicsivel később ránéztem az oldalon a rendelésemre, és már 7db aksi szerepelt. Ma de. meg már át is adták a DHL-nek a csomagot. Szóval support illetve gyorsaság 10/10 számomra. Nyilván mivel EU-ról van szó, drágább mint a Kínai webshopokba, illetve szállítás se olcsó, viszont cserébe gyorsan itt van.
    Ebay-en is fent vannak, közel 10k rendelés után 100%-os az értékelésük!

    Amúgy aki szeretne EU-ból rendelni, viszont olcsóbban szeretné megúszni, annak nagyon ajánlott az http://www.nkon.nl. Az akksi árai iszonyat jók egy EU-s bolthoz mérve. Illetve 2 féle szállítási mód van.
    - Levélként: 4 EUR
    - Csomagként: 7.95 EUR

    Csak hogy néhány példát említsek.
    - Samsung ICR18650-26F Li-ion 3,7V 2600 mAh - 2.99 EUR
    - LG INR18650 MJ1 3500mAh (10A) - 5.75 EUR
    - LG 18650-HG2 3000mAh 20A - 6.45 EUR
    - Samsung INR18650-35E - 4.25 EUR! - ez mondjuk ki van fogyva, de nem is csodálom

    És mennyiségi kedvezmények vannak minden akksinál.

    Következő rendelésem tőlük lesz :K

    iPhone 13 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák