Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ph_5.5

    aktív tag

    válasz domerator #9662 üzenetére

    Pont azon gondolkodtam az akkus megoldások kapcsán hogy 1 rendszert szerettem volna...
    Akkus ütvefúró-csavarozóból azért lett DeWalt mert az azonos kategóriájú Milwaukeenál adott kb 15%-al nagyobb nyomatékot (70 vs 60) és szintén hasonló arányú fordulatszám eltérést. (2000 vs 1800). És elkezdtem nézegetni a DeWalt biteket- dobozban. De eddig Milwaukee impact szettet vettem és elégedett voltam. Most meg tényleg ki a franc tudja miből mit érdemes beszerezni... ez a Bohrcraft márka nekem pl nem is volt ismerős. Igaz nem szakterületem a "forgácsolástechnika", és szinte csak azokat a márkákat ismerjük amik vagy régről elérhetőek a magyar piacon vagy a marketingosztály tolja az arcunkba...
    A Praktikerben láttam 6X150-es hengeres befogású befonfúrószárat. 2200 Ft/db. Ez a "kék" sorozatuk tagja. AMit most megtanultam hogy 400 Ft-ért a Yato semmire nem jó. Lehet hogy teszek vele egy próbát a kékkel, aminek a hangzatos merketingje az hogy lézerhegesztett, gyors haladást biztosít mert 2000-es fordulatig bírja és alkalmas akár a betonnál keményebb (pl gránit) fúrására. Nálunk a vegyes falazatban akadnak kövek... ha azt is viszi akkor előrébb vagyok. (yato nem kapott követ nem ezért hajlott meg, simán olyan s zára mintha valami lágyacél lenne).

Új hozzászólás Aktív témák