Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vasii

    senior tag

    válasz f4lcon #7069 üzenetére

    Erre irtam, hogy a nyomatek viszont szabalyozhato, igy ha lejjebb veszed, akkor siman elforog a fej es nem nyal el semmit (lasd a hsz vegen) :)

    Na de akkor tisztazom is a kerdeseket, mert a rossz velemenyek ellenere, csak nem birtam ki es megvettem :DD

    Ahogy f4lcon irta a fordulatszam fix, a kar huzasa nem szabalyoz semmit, vagy megy vagy nem.

    A nyomatekot viszont lehet allitani a gyuruvel az elejen, ez mukodik, csinaltam egy videot amit a vegen belinkelek.

    Valoban van magneses szár, ami valoban lotyog, ezt nem is ertem h lehetett igy elb*szni, de ez van. Amugy az egesz tokmany kotyog kicsit, igy a ketto egyutt mar elegge üt, furasnal gondot okozna, csavarozasnal sztem nem sokat szamit.

    A biteket visztont ugyanugy bele lehet tenni fixen a fejbe, nem csak a szárba, ugy biztosabban hasznalhato.

    Ahogy irtam, butorszereleshez, vagy esetleg ha kocsin szedek szet vmit, szoval ahol igazabol csak azert kell, hogy ne kezzel kelljen 100csavart ki-be tekerni, arra szerintem tokeletes, foleg 6500Ftert.

    Itt pedig egy video a kotyogasrol es a nyomatekallitasrol: Aldis Ferrex 3,6V akkumulátoros csavarozó

Új hozzászólás Aktív témák