Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Varlaisaran #9642 üzenetére

    Baszki, ki ért mihez (ez a szakmám), ott az IGP, amely egy VGA, és sokkal gyorsabb, mint a P4-es gépben az FX5200. Szépen visz egy csomó játékot, még ha minimális grafikával is (de régebbieket magas összetettséggel is), ezzel kell élnem (hát, DX10 tényleg felejtős, ezt én is írtam). De hogy a kérdésre visszatérjünk: egy Gigabyte 560GTX-et akarok venni. Mielőtt szólnál, hogy kevés alá a konfig, TUDOM, hogy nem az, maximum 5-6%-ot vesztek vele magas grafikával Full HD-ben (a rpco kihajtási szintje miatt vs. i920). Persze nyilván monitor is kell még, de nem akarok olyasmit venni (drágán), ami úgyis csak eldobható cucc, pl. egy GTX560 alatti VGA-t, amely lényegében használhatatlan magas minőségű DX11-re. Egyébként a proci minimálisan gyorsabb az E8500-nál, sajna a RAM-ok erbben a cuccban csak 800MHz-en mennek, ez húzza le a gép teljesítményét, ugyanis nincs 8-as tápcsati a lapon, így agyon kellene feszelni a CPU-t a tuninghoz, amit nem bír a gyári hűtő. Mindegy, ha erős konfigot akarok, így csak az olcsó lapos és procit kell cserélnem, ennyire tudtam tervezni.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák