Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz Antonius1978 #8866 üzenetére

    "olyan lelekkokent hasznalod, ami nem tunik el, hanem a fegyvered kiszippantja belole az erot, es lelekcsapdaval ujra tudsz bele erot gyujteni amivel megint feltoltheted a varazscuccokat" -Pontosan így értettem. Vagy az Umbrával, vagy - megfelelő mysticism szint esetében- soul trap varázslattal töltöld fel.

    Bakker olyan alapossággal tervezed meg az élettpályádat mint egy japán bankvezér fia a menedzserképzőben... :D Én oda mentem és oda csatlakoztam, ahová épp kedvem tartotta, akkor amikor épp rámjött a mehetnék/csatlakozhatnék. Egy általános dolog csak amihez talán érdemes igazodni: a gonoszkodó küldetéseket (Dark Brotherhood, Thieves Guild) inkább a játék első harmadában-felében jobb megcsinálni. Ha később válsz jóarból gonosszá, akkor pl. sokan elküldenek a francba magas personality mellett is, Ha meg Knights of the Nine (ez amúgy rossz fordítás ha Kilenc Lovagként fordították, mert helyesen inkább " A Kilencek Lovagjai"-ként kellene) teljesítése után állsz neki bérgyilkoskodni akkor kitagadnak az anyaszentegyházból :) és pl. nem kapsz áldást a templomokban. Julianos meg a töbiek közlik veled, hogy mennyire csalódtak benned, meg ilyesmik. Ezért talán kényelmesebb a "mocskostolvajbérgyilkos jó útra tér" pályát követni, de végül is a fönti retorziók nem túl súlyosak, együtt lehet velük élni.
    A Mannimarco-t, és általában bármely modot akkor jó telepíteni, ha az ember egyszer már végigjátszotta a játékot kiegészítőkkel együtt. Ellenkező esetben nem tudod mi változott, emnnyivel lett jobb rosszabb, a változás tettszik-e vagy nem. Én végigtoltam a kiegekkel együtt,, majd indítottam egy új karaktert és szarrámoddoltam a játékot. Ha hazértem majd készítek egy képet a Mod Manager-ről, hogy épp mi van fenn. A Mannimarco mod nem befolyásolja a képességeidet, tehát u úgy tudsz enchantolni, varázsolni Imperial Battlemage-ként is mint korábban. Nem ütközik semmiféle hivatalos kiegészítővel sem, (csak egy nem hivatalos mod-dal találtam ütközést, ez a Republic of Morsepolis).
    A Shivering Isles nagyon jó, szerintem jobb mint az alapjáték -én imádtam Sheogorath baromságait. A főszál is sokkal ötletesebb benne, és sokkal több a humor mint az alapjátékban. A 20. szint alatt nem érdemes (és ha jól emlékszem nem is lehet) belépni a szigetekre.
    A kisebb hivatalos kiegészíőket nem érdemes halasztgatni, jól jön a kastély is, mert az Imperial City-beli kunyhót hamar kinövi az ember, a Skingradi ház meg (ami a legfaszább) eleinte drága. A Dwemer cuccos küldit is csináld meg nyugodtan, nincs miért halasztgatni.
    Fehér csuklya: passzolom. Én mindíg Daedra páncélban rohangáltam, egy Battlemage-hez az illik.
    A Feketberek. Jó jó, de erről a szóról azonnal a "Lovagok, akik azt mondják: Ni" , meg a "Hozzál nekünk egy rekettyést" jutott eszembe, és ezen röhögnöm kell. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák