Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz Lord Dragon #6428 üzenetére

    Az 53.5 "alapszintben" igazad van azt hirtelen rosszul mondtam, de ettől függetlenül az volt a mondanivalóm hogy van még plusz 3 szint a játékban az Oghma Infinium által, ezért hülyeség amit mondasz. Az Oghma Infinium az nem csalás, ezek szerint fogalmad sincs róla hogy az micsoda, pedig az ideális esetben plusz 3 szintet jelent. A skill decrease-el pedig isten tudja mennyi a maximum szint, az már csalás, mivel azt a játék tervezői nem úgy gondolták.:)

    Egyébként az Ogrén nem értem hogy mit nem értesz, elmondtam a tényeket hogy mennyi az élete. A spelled esetében szerintem az fordulhat elő hogy a weakness to fire (nem értem miért - resist fire ről beszélsz, amikor az weaknessként van a játékban. :U ha resist firet tettél rá akkor erősítetted :U ), már ha valóban ezt használtad akkor nem érvényesül egy spellen belül. Ilyesmi előfordulhat, ez bug, nézd meg hogy rányomsz külön egy weakness spellt és utána lövöd rá. De persze ezt csak látatlanban mondom, mert más okok is lehetnek még, pl hogy speci helyeken más típusú Ogrék vannak, bár ezek élete általában ugyanígy számítódik ki. Egyébként ezeknek nézz utána, és addig ne nagyszájúskodj amíg nem értesz eléggé a játékhoz.

    "És szerintem nem teljesen lényegtelen az a plusz élet. Jó az ha ott van, attól is jobb lesz a karaktered. Leghamarabb 46. szintre lehet mindent kimaxolni beleértve a Luck-ot is 100-on. (persze hamarabb is lehet,"

    Egyrészt ellent mondasz magadnak, mivel utána írod hogy hamarabb is lehet. Másrészről remélem tisztában vagy a szintlépésenkénti health bónuszról. Az ugyanis az endurance 10ede, vagyis pár szintkülönbség totálisan jelentéktelen életmennyiséget jelent. És ezen nincs mit vitatkozni, meg hogy szerinted számít, mert nem számít és kész.:) 10hp szintenként ne mond nekem hogy tétel, amikor azon a szinten már a leggyengébb lények is 70pontos spellekkel lőnek rád általában. :U

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák