Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • --Disztroj--

    senior tag

    válasz kanYe #4736 üzenetére

    Hello!

    Nos, a mod-os történetet érdemes azzal kezdeni, hogy van egy bizonyos betöltési sorrend, ami alapján kell feltenni a mod- ok garmadáját...bár ez a sorrend a Shivering Isles kieg. el működik, azaz mind a 2 kieg.-el.... de üssetek ha nem.

    A konfigod szerintem nem lesz elég a grafikai mod-ok megfelelő futtatására, mivel itt a skacok c2d 8400al meg majdnem high end cuccokkal nyomják így az oblit...leginkább a procidat kéne cserélni ahhoz, hogy egyáltalán feltegyél bármit is ezen látványjavítók közül.

    A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

  • katt777

    félisten

    válasz kanYe #4736 üzenetére

    A telepítés pontos folyamata ott van az 1. hsz-ban.
    Hogy milyen graf mod kell, az az oldalamon a Letöltéseknél (minden csoportosítva), kiemelve, onnan le is töltheted őket.
    Graf-fájl módosítása szintén az 1. hsz-ban (látótávolság), minden mással óvatosan kell bánni, mert látszólag jó, de aztán különböző helyzetekben mindenféle hibát produkál a megjelenítés. Tudom, próbáltam. A mostani konfigodon még a látótáv-növelést sem ajánlom. Legfőképpen a QTP3-at ne tedd föl, attól a játék grafikája még élvezhetően szép marad, viszont nem lassul be annyira.
    Mod-ok telepítésének, használatának leírása minden mod-csomagban benne van, konkrétan az adott mod-ra vonatkozóan.
    Betöltési sorrend szintén letölthető az oldalamról, beállítása Mod Managerrel (szintén ott, használata meg a csomagban).
    Amúgy mint már említettem: 3GHz körüli proci, min. HD3870 v. 8800GT az, ami már elviselhetően viszi a FULL upgrade-elt játékot, azaz városokban BC miatt némi akadással, és a videókat még így is 1280x800-ban kellett felvennem, hogy nagyjából akadás-mentesek legyenek.
    Vigasztaljon: a Crysis DX10-ben is rondább és lassabb! :P (Kivéve a vizet. :((( )

    És ami a legfontosabb: minden telepítési fázis után készíts biztonsági másolatot az Oblivion könyvtárról, és a következő fázis előtt tesztelj!
    1: Játék és kiegészítőinek installálása + official patch
    2: Unofficial patchek installálása és a betöltési sorrendek beállítása
    3: Grafikai javítók installálása (esetleg QTP3 is)
    4: A BS-ben szereplő modok installálása és sorba helyezése (persze nem kell mindet feltelepíteni, ezek csak az általam kedveltek/ajánlottak).
    Ezek után kezdj csak más modokkal kísérletezésbe, hogy ha valamelyik elcseszi a játékot, legyen honnan visszaállítanod, és ne kelljen újra telepítgetned mindent.

    Alapvető tény: a gyönyörű grafikához izzadságos, fárasztó út vezet (nekem kb. 2 hét volt a BS kikísérletezése), de erről leginkább Jorust kérdezd. :DDD Tekintsd ezt egyféle mission-packnek. :D

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák