Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #1217 üzenetére

    Mivan a főellenséggel?? :F Őt akarod essentialá tenni? Hát hidd el nem érdemes, anélkül is épp elég erős, ha normális difficultyn játszol.
    A Difficulty rendszer amúgy a következőképpen működik, nem kicsit változtat:
    Ha csökkented akkor neked növeli a sebzésedet(szorzót ad rá!!!:U) ÉS egyben csökkenti az ellenfél sebzését(osztót rak rá...) Ha csutkára balra húzod, ergo legkönyebbre állítod, akkor a te sebzése 6x-os (igen HAT SZOROS!) és az ő sebzésük pedig 1/6-oda lesz(igen EGY-HATODA!) Szal egy picurkát megkönnyíti a játékot. Sztem teljesen irreálissá teszi. Annyi ütést kell bekapnod így hogy meghalj hogy az már máskülönben összedöntené az Imperial City-t. És értelemszerűen ha növeled a slidert fölfelé akkor pont a fordítottja lesz a helyzet: maxon a TE sebzésed lesz 1/6 és az övék meg 6szoros... :U
    Én játszottam így is. Nagyon élvezetes volt, minden egyes harc (különösen az elején) hatalmas kihívás. A szép az benne hogy játszható, csak éppenséggel sok esetben a majdnem lehető legtökéletesebben kell harcolnod és a legjobb taktikát választanod...

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák