Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Vistaboy #4191 üzenetére

    Hát persze! :DD Csak, ha visszanézed, ki-ki igyexik minél gyönyörűbb képet készíteni.
    uGrids igen, csak akkor objektum nem volt azon a képen, amely látszana. Az 1. hsz-ban vannak képeim az uGrids-es megjelenítési különbségekre, nem csak épületekre, hanem apróbb objektumokra is, amelyektől valósághűbb a környezet.

    Skizz: Hát én éppen most készítettem Fraps-szel egy oktató videót az Arénából, hogyan lehet egyszerre 4 tulajdonságot is tápolni egy kezdő karakterrel, és a hang is rendben van. 4+2GB lett a 2 avi fájlban (1680x1050), AVIVO-val 4+1 perc alatt bekódolva 38MB nagy felbontású, jó minőségű film DivX-ben. Remélem, mihamarabb meg tudjátok nézni, de Jorus tárhelyére nem tudok tölteni, mindig ledobál. Ha nem jön össze, megpróbálom az Oblivionos verziót.

    Egyébként sztem jó lett. Látszik a full grafika, és hogy tápolok hárításra, pusztításra, könnyű páncélra, meg gyógyításra is. Meg egyszer elvesztem az ellenfelem :B , és futok vaktában, csak gyógyítgatva magam, amíg meglelem. :DDD

    Ha sikerült feltölteni, természetesen linkelem, addig a honlapomról sem jön le persze.

    TTomax: Nem kell ahhoz semmi, ha van egy ATI kártyád, a Catalyst csomagon kívül.
    Amúgy nem is diavetítés, nálam pl. 15FPS alá nem esik le, olyan gyorsan meg senki nem vetít diát. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák