Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SystemRoot

    őstag

    válasz katt777 #1218 üzenetére

    Ma nem ittam még Redbullt:DDD De egy kvét odatett bnőm és lehet iszok én is:D
    Hát figy, amikor én nyomtam max difficulty-n az télleg kemény volt. Én néha nagyon élveztem, de gyakran fel akartam adni amikor nem akart sikerülni valami sehogysem. A szép az hogy akármilyen durva is volt a szitu valahogy mindig megoldottam. Elmesélek pár storyt. Elsőre toltam ilyen magas nehézségen és akkor még nemtudtam hogy így MINDENT minimum 3szor meg kell fontolni, és sokkal lasabban sokkal felkészültebben csinálni. Arénát anno normálon Lvl5ön egyhuzamba végigvittem. Namost itt néha már idegrángást kaptam és beőszült a hajam meg kihullott a fele mire túltettem magam egy meneten. Itt télleg fel kelett készülni minden menetre. Vinni sok potit. Mindig, kitalálni a taktikot, gyakran menteni és akkor talán megvolt. Egyes helyzetekben pl az Argóniaiak, várnom kelett +10 szintet hogy legyen annyi esélyem hogy egyáltalán Elméletileg meg lehessen csinálni. Mindent tökéletesen kelett kivitelezni. Beidézed a legerősebb állatod, legerősebb spelleket kilövöd amig jönnek rá, egyikre paralyze, folyamatosan poison az Akaviri Warblade-re(ez is fontos hogy ez kell, mert ez drain fatigue miatt, kifekteti őket), minden egyéb rucid legerősebb megszerezhető, és akkor még csak innen kezdődik a móka. Olyat hogy csakúgy védés nélkül bekapsz egyet, nem engedhetsz meg magadnak. Powerattackot meg még blockolva se... :U
    Sztem eltod képzelni, ha nem próbáld ki :DDD
    Igazából nem ajánlom, mert nem realisztikus. Olyan mintha fogyatékos lennél, elképesztően sok ütést kell bevinned és nekik meg marha keveset. Persze az hogy te könnyen meg halsz az még realisztikus, dehogy egy armor nélküli muksót félóráig kaszabólsz egy gigantikus csatabárdal... az már érdekes... :U
    Ezért jó az olya mod ami a sebzést növeli meg. Ergo te is gyorsabban ölsz. Na az realisztikus, és akár még nehezebb is, mert nagyobb a hangsúly azon ha hibázol.

    [ Szerkesztve ]

    Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

Új hozzászólás Aktív témák