Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz #76500480 #417 üzenetére

    Nehéz már jó áron hozzájutni, legutóbb még 2800ért vettem fél kilót, most EZT találtam. Aztán ez is drága lesz előbbutóbb, de még nem kézműves árban. Ebből jó presszót főzök, és a kotyogós is egészen iható.
    A Lidl bio szemes kávéja is használható.
    Ami viszont Brikkában nekem nagyon bejött, az az Auchan Bio Arabica De ezt meg már sajnos egy ideje nem kapok....
    Ennél már csak jóval drágábbakat tudok mondani személy szerint, ami mind specialty. Nem specialtyból ezeket találtam mindennap fogyaszthatónak.

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

  • mekker

    őstag

    válasz #76500480 #417 üzenetére

    Tesco Finest Costa Rican (arany csomagolás), L'Or Brazil, Mantaro Calma, Lavazza Oro. Barátnő szerette a Lavazza Crema e Gustót is. Vergnano Antica Bottega az, amit még ki szeretnék próbálni bolti kávék közül. Általában akkor szoktam venni, ha a Tescóban clubcardos kedvezmény van rájuk, és még viszonylag frissek.

    Illetve van még MediaMarkt/BestByte-ban AVX és Bialetti Delicato, ami jó. Általában hosszú hónapokig az üzlethelyiségben állnak, szóval nem nagyon szoktam ott kávét venni. Bialetti is olasz mintaboltból van (itthon sokkal olcsóbb btw). Online jobb a helyzet. AVX honlapjáról nekem pl. az Ethiopia Guji ízlett annyira, hogy emlékezetes legyen.

    Másik topikban ajánlották az Alzacafét is, mint "bestbuy".

    Szerk.: Többi Mantaro, Bellarom, többi Lavazza (Rossa-t ajánlották Brikkás vidi alatt mondjuk), többi Tesco Finest szerintem felejtős.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák