Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz zakarmihaly #594 üzenetére

    Ilyen is van, igen. Ez jogos. Én az előbb próbáltam az új challenget, amiért GP jár. Az első meccset simán hoztam, a kövi kettőt elbuktam. A másodikat azért, mert minden játékosom szar formában volt, a gyerek szépen berúgott mindent, szerelni képtelen voltam. A harmadik meccsen meg én mióta játszom a 20-szal nem találkoztam Didával a myclubban, de basszus az mindent kivédett, a gólvonalról hason csúszva kaparta ki a labdát, elképesztő volt, eskü nem láttam ilyet még. Kurva mérges voltam, mert 3x annyi helyzetem volt, ám mindent kifogott...

    De én ilyenkor mindig befejezem, majd másnap újrapróbálom lehiggadva... Aztán elválik. Nekem is volt olyan időszakom, mikor gyakorlatilag sorban vesztettem el a meccseket és GP-m nem maradt meghosszabbítani a játékosokat, nem volt csere középhátvédem se pl. A keretem fele felkiáltójeles volt. Ám valahogy mindig visszajövök, van olyan is hogy zsinórba 5 meccset nyerek stb... Mondjuk nekem a Myclub új, nem tudok előző részekről nyilatkozni. A Master League-t tudom, hogy hasonlóan kicsesz ellened a gép, ha azt akarja...

Új hozzászólás Aktív témák