Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBREGGAE

    tag

    válasz Zoolee1976 #590 üzenetére

    Egyébként szerintem a taktika része egy nagy kamu legtöbbször azt érzem.(Vannak nekem is olyan meccsek, mikor a faszba fellépnek a belső védőim és csak nézem merre futkosnak) Nem megbántva téged vagy akárkit, de vagy tudsz jól játszani vagy nem.. Ami egyedül úgy vélem tényező a játékban, az a forma, mer észrevettem, hogy narancssárgába a játékosaim már full agyalágyultak, piros nyíllal meg be sem teszem őket cseréből se, ha tehetem. Illetve még a fáradtság, mer mikor lépni se bírnak nyilván lehetetlen utolérni egy Mbappét vagy a legszarabb támadót. Amikor meg a kettő együtt jár, elfelejthetem a meccs megnyerését...

    Egyébként én is 530-540 körül vagyok a játékban, de azért nyerek meccseket és nincs problémám. Egyszer sikerült 2-3 meccsre 700 fölé küzdenem magam... Dehát hagyjuk... Ezerszer jobb játékosok vannak ilyen szinteken már.

    S vissza a taktikához. Pont volt a múlt héten egy meccsem Ronaldo-Mbappé csatárduó ellen. Nem emlékszem, de szerintem teljesen jó állapotban volt a 2 belső védőm, mégpedig Varane és Van Dijk, mindketten 95-ös értékűek, kurvára esélyem sem volt megállítani Ronaldót meg Bappét. Állíthattam én akármilyen taktikát, lószart nem ér online sem.

    De nyilván ez csak a saját tapasztalatom. Én egyet szoktam mindig biztosan benyomni, az pedig a Defensive, amit vagy Kantéra vagy Busquets-re nyomok rá, így hátul maradnak és nagyobb az esélyem a labdaszerzésre.

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Zoolee1976 #590 üzenetére

    Az edző taktikája számít, idővel idomulnak hozzá a játékosok, akármilyen lapjuk van. Szóval ha a saját térfeleden akarsz védekezni akkor AOD-s edző kell meg 99-es team spirit és akkor labdavesztésnél hátra fele fog megindulni a csapat (védők is).
    Amúgy meg deep defensive line-t ha beállítod advanced tacticsban akkor a védők mélyen a csatárok mögé helyezkednek és előnyből indulnak a mélységi indításokra. Viszont a felpasszokról meg lekésnek, szóval ha a saját 16-osod előtt vagy akkor ez inkább hátrány, mert simán átveszi zavartalanul a csatár és belövi mire rázár a védő.

    Szóval ezt érdemes csak úgy berakni, hogy alapból offon hasznánlod, és csak akkor kapcsolod be, ha kontraveszély van. LT+Dpaddal tudod ki-be kapcsolgatni.

Új hozzászólás Aktív témák