Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz VinoRosso #593 üzenetére

    Az AOD most nincs előttem hogy mit is takar!😁Van sok edzőm, és általában mindegyikhez van egy 5csillagos és egy 1-2 csillagos játékos keretén,99 team spirit és 120 team familitivel.Viszont ugye a fekete labdás játékosokon belül is van egy OP csoport,ami nekem sajnos nem jött össze, vagyis a védők nem jöttek össze (Varane,Pique,Virgil,ramos,De light,Bonucci stb stb)Jobb arany védőim vannak,de hát az előttem szóló is azt mondta hogy hiába a Virgil ha Ronaldo átmegy mindenen.Arra a rohadt 5 emberes letámadásra keresek megoldást ami úgy néz ki (Mané,Salah,Roni,Insigne stb) szóval a leg agresszívabb trackbackesek egy csokorban, folyamatosan a 1-2 csillagos védelmemet támadják le kb a 11 es pontig támadnak le, állandóan 3 csatár van egy védőn és kb annyi az esélyem hogy addig passzolgatok hátul míg meg nem unja a paraszt és ki tudom hozni a labdát, viszont egy rossz passz és kapom a 100 százalék biztos gólt!Ebben Mané a leggenyább, olyanokat tud csinálni hogy az eléggé irreális.Szóval mostanság ez megy játék címén!

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák