Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz ROBREGGAE #591 üzenetére

    Most kisérletezgettem és egész jó.Szóval 3 meccs két győzelem egy x, mindhárom 400-500 közötti player volt egy ki is lépett.Én Fernando Santossal a team spirit 99 a csapatom 1 csillagos az ellenfeleknek mindháromszor 5 csillagos Aramburu volt.A két szélső védőt az advanced instructionsban defendre állítottam és "visszahúztam",a CB ket ugyanúgy és tight marking a egyszem CF jére.Az AMF em és az egyik csatárom tracking backes, szépen vissza is támadtak labdavesztés után,de a védőim szépen hátra mentek védekezni és nem hagytak helyet a.kiugratásokra!Nem mondok hogy a világ legjobb játékosai voltak az ellenfelek,de mindkettőnek azért jóval 150 feletti winje volt.Viszont a.legnagyobb titok.amivel ezt el tudtam érni, hogy átállítottam a nézetet Blimp-be, és teljesen faszan átlátni a pályát mind védekezésnél mind támadásnál.Cselezni nem tudok túl jól, ezért nem hiányzik a közelebbi nézet.A múltkor is próbáltam már ezt a távoli nézetet,de akkor valahogy nem jött be.Csináltam képernyő mentéseket de valamiért a steam usermap stb ben nem találom őket csak a.jóval régebbieket.Pedig online látni,csak valamiért a hddre nem tudom menteni őket,ha sikerül majd feltöltöm! Végre egy kis sikerélmény, úgy hiányzott mint egy falat kenyér! :D

    Zoolee

  • zakarmihaly

    tag

    válasz ROBREGGAE #591 üzenetére

    teljesen mind1 sajnos hogy ki milyen játékos. az előbb megvertem 2 embert akik 900 fölött voltak. szerintem jó játékosok voltak de nekik minden kimaradt, minden hozzámpattant és nyertem. majd kikaptam egy olyan embertől aki kettőt nem tudott passzolni. elkeserítő ez, 1-2 éve még nem volt ennyire elbaszva ez a játék

Új hozzászólás Aktív témák