Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz afterburner_ #5485 üzenetére

    Én a német ebayről 7-8 nap alatt kaptam meg amiket eddig rendeltem (nagyrészt órák), az ebay.com-ról, ha amerikai címről jön akkor általában 2 hét, de ha EMS-sel küldik akkor az is 7-8 nap alatt itt van :U Ez persze nem biztos, csak saját tapasztalat, de az biztos, hogy amit eddig vettem bármelyiken, azt mindig elküldték, hál' Istennek :D

  • Markgx10

    őstag

    válasz Pompi #5488 üzenetére

    Lehet, hogy az is számít, hogy én egri vagyok és vidékre +1-2 nap lehetne a posta? :F Nem tudom, az ebay.com-on 12, az ebay.de-n 6 vásárlásom (és pozitív visszajelzésem :D ) volt eddig, de hamarabb még egy sem érkezett meg.

    A legnagyobb szopás (már elnézést) eddig az volt, hogy Kanadából rendeltem egy órát, ahol az eladó magára vállalta a postaköltséget, de volt olyan kedves pont emiatt a legolcsóbb postával :O :D , valami hajó, vonat stb. ilyennel elküldeni (felületi vagy hogy hívják) és 6 hét alatt ért ide, ez természetesen nem mind "külföldön" töltötte szegény órám, hanem 2 hétig volt vámolás alatt, mert ugye ami nem gyorsposta, azt nagyobb valószínűséggel szétszedik (nem biztos, hogy így van, megint csak saját tapasztalat) és eddig ezt az egyet még meg is vámolták. A hajam kihullott az idegtől mire megkaptam. :D

  • Markgx10

    őstag

    válasz Zozzant #8053 üzenetére

    Én is vásároltam múltkor a vaterán a fiamnak egy Bionicle-t, 1ft-os licit volt, rajtam kívül nem volt senki, kért az eladó hölgy átutalni 200ft-ot postaköltségre és mikor megérkezett, elsőbbségi ajánlva szinte másnap, akkor néztem, hogy ő 320ft-ot fizetett érte. jó üzlet lehetett :D

    Egyébként pár éve vásárolgatok én is az ebay-en és most volt a második furább vásárlásom (az egyik egy óra volt, amit free shipping-el hirdettek és az eladó feladta felületi, legolcsóbb, leglassabb postával így a tengerentúlról megérkezett 6 hét alatt :D), a másik, a jelenlegi meg szinén a fiamnak egy nagyon nagyon ritka Bionicle, már régen nem lehet kapni, különleges kiadás stb. és találtam egyet egy angol tulajnál (16000+ visszajelzés, 99,6% pozitív), mindig kutattam ez után, 1 évig nem volt 1db sem ilyen sem az ebay.com-on, sem az ebay.de-n, meg is vettem azonnal, aztán eltelt 3 hét és írtam egy levelet, hogy hát nem jött meg. A válasz volt az érdekes (tegnap kaptam), hogy biztos elveszett a postán, mert 2 hete feladták, de ne aggódjak, holnap FELAD EGY MÁSIKAT :Y :D és egy héten belül itt lesz. Szóval abból a nagyon ritka darabból, amihez oda volt írva, hogy csakis ez az egyetlen példány van, abból felad gyorsan egy másikat. :Y A hülye meg én vagyok :D Most már nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz ebből :U :D Csak a 16.000 pozitív visszajelzés miatt nem aggódom nagyon :D

Új hozzászólás Aktív témák