Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuyarashi

    őstag

    válasz V/ #77209 üzenetére

    Ezek szerint akkor kerülhetett anno PayPal egyenlegemre pénz, amikor kártérített' valamelyik eladó. Szóval az valószínűleg nem refund volt.

    Kérdeztem a számláról is az eladót, mire azt válaszolta, hogy megoldja. Nem hangzott túl jól, de képzeld el, hogy rövid időn belül egy szövegszerkesztőben, hanyagul megírt számlát átküldött *.txt-be csomagolva. :D Azt hittem viccel. Szóval 5 perc alatt megírta, mint valami adásvételi szerződést és elküldte. Megnyitás után simán bele tudtam volna írni. Természetesen fejléc, pecsét, aláírás, sorszám, vagy hasonló sem szerepelét a dokumentumban, csak szimplán az a pár sor szöveg. Mondom ilyen nincs. Mindezt úgy, hogy ugye a gépet el sem tudta küldeni. Persze ezt akkor még ő sem sejtette.

    Még egy érdekesség. Miután zárult a refund, PayPalon azonnal láttam a teljes összeget, de a bankszámlámon még egy nap múlva sem. Felhívtam tehát a K&H-t, hogy megkérdezzem, meg lehet-e sürgetni a pénz jóváírását a számlámon, mert sürgős volt, hogy mástól megrendeljem a terméket. (Mondtam haveromnak, hogy ez automatikus, de állította, hogy egy ismerőse simán tudta gyorsítani a folyamatot a saját bankszolgáltatójánál.)
    Szóval az ügyintéző hölgy azt mondta, hogy a tranzakció sikeresen lezárult és ilyen esetben 12 nap kell ahhoz, hogy ismét használatba tudjam venni a pénzt (emiatt is stresszelt az eladó félreinformálása). Többször elmondta, ezért rákérdeztem, hogy pont 12 nap, vagy "12 napon belül". Azt mondta, hogy 12 nap. Persze kevesebb volt, talán 4 nap. Valószínűleg félreértett.

    Köszi még egyszer.

    [ Szerkesztve ]

    iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

Új hozzászólás Aktív témák